تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
آیت الله غیاث الدین طه محمدی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته همدان اظهار داشت: مسئولیتم در کسوت نمایندگی ولی فقیه به اتمام رسیده و ‍بسیار خوشحالم این امانت سنگین از دوشم برداشته شده و از رهبر معظم انقلاب سپاسگزارم.

امام جمعه همدان هم با مردم خداحافظی کرد

رویداد

وی با بیان اینکه در این مدت به اندازه سر سوزنی کوتاهی نکرده و برای همدان شبانه روزی و جهادی کار کرده ام، گفت: هیچ طلبه‌ای به اندازه من از مردم همدان محبت و نیکی ندیده است.

امام جمعه همدان با اشاره به انتصاب آیت‌الله شعبانی به عنوان نماینده، ولی فقیه استان همدان ادامه داد: وی طلبه‌ای جوان، انقلابی و از هر نظر شایسته است و مردم از علم و دانش وی باید بهره بگیرند.
آیت الله طه محمدی با اشاره به اینکه نماز جمعه همدان یکی از باشکوه‌ترین نماز‌های جمعه کشور از نظر کمی و کیفی است اضافه کرد: استقبال نمازگزاران در این سال‌ها کم نظیر بود و قدردانی می‌کنم.
وی با بیان اینکه از کسی کینه‌ای به دل ندارم گفت: از مردم همدان خداحافظی نکرده و در این شهر می‌مانم و هرکاری بتوانم برای پیشرفت این استان انجام می‌دهم.
امام جمعه همدان خواستار تکمیل مصلی شهر شد و افزود: برای این طرح تلاش بسیاری صورت گرفته و تاکنون حدود ۳۰۰ میلیارد ریال هزینه شده و چنانچه به اتمام برسد طرح بی نظیری است.
وی همچنین به اتمام طرح حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) تاکید کرد و گفت: اگر این طرح محقق شود، غرب کشور و بخشی از عراق و سوریه را پوشش می‌دهد.
آیت الله طه محمدی با اشاره به کمبود فضای آموزشی در همدان یادآوری کرد: ساخت جامعه الزهرا (س) نیز ضروری است و باید مسئولان برای به نتیجه رسیدن طرح‌های آموزشی تلاش کنند.
امام جمعه همدان از همه مردم حلالیت خواست و خاطرنشان کرد: تمام تلاش هایم برای رضای خدا بوده و از کسانی که یاریگر بودند قدردانی می‌کنم.
آیت الله غیاث الدین طه محمدی ۱۵ سال مسئولیت نمایندگی، ولی فقیه و امام جمعه همدان را بر عهده داشت و آیین معرفی امام جمعه جدید هفته آینده برگزار می‌شود.

۲۴

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۱۷
0
0
ایشان گفته بسیار خوشحالم این امانت سنگین از دوشم برداشته شده , انشاءالله این امانت های سنگین از دوش دیگر هم سن وسالان ایشان دردیگر مناصب ودیگر شهرها هم برداشته شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۲
0
0
روحانی ازخطه گیلان هستم خواخیرش بدهد خالصانه کارکردند
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار