تاریخ انتشار: ۱۶:۴۲ - ۰۲ تير ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
رویداد۲۴ خبر می‌دهد؛
از دانشگاه آزاد اسلامی خبر می‌رسد که به زودی تغییراتی در سطح ریاست این دانشگاه صورت خواهد گرفت و محمدمهدی طهرانچی به زودی کرسی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را ترک خواهد کرد
تغییرات در دانشگاه آزاد قوت گرفت/ احتمال برکناری طهرانچی و حضور حمیدرضا مقدم‌فر
رویداد۲۴ شنیده‌ها حاکی است اعضای هیات امناء دانشگاه آزاد در جلسات اخیر خود به این جمع‌بندی رسیده‌اند که باید تغییراتی در مدیریت دانشگاه ایجاد شود و برای رسیدن به این منظور خواهان تغییر ریاست دانشگاه هستند. رئیس فعلی دانشگاه آزاد اسلامی محمد مهدی طهرانچی است. او در تیر ۹۶ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به عضویت هیات امنای دانشگاه آزاد رسید و در آبان ۹۷ رئیس دانشگاه آزاد شد.
 
از جدی‌ترین گزینه‌های ریاست دانشگاه آزاد، نام حمیدرضا مقدم فر به گوش می‌رسد که پیش از این توسط ولایتی به سمت مشاور امور فرهنگی رئیس هیئت امناء نیز منصوب شده بود.
 
حمیدرضا مقدم‌فر، متولد ۱۳۴۱، کارشناس مسائل استراتژیک و معاون فرهنگی-اجتماعی فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. مقدم‌فر همچنین در کارنامه خود، سابقه مدیرعاملی خبرگزاری فارس (۱۳۸۶-۱۳۹۰) را نیز دارد. مقدم‌فر سابقه عضویت در حزب جمهوری اسلامی و تدریس و مدیریت در آموزش و پرورش را نیز دارد. همچنین همکاری و فعالیت در امور فرهنگی و مدیریتی سپاه و عضویت در مدیریت و تحریریه نشریات سیاسی و فرهنگی در کارنامه کاری حمیدرضا مقدم‌فر دیده می‌شود.
 
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئول ستاد نشر و تبلیغ نامه‌های رهبری به دانشجویان اروپا و آمریکا، مسئول فرهنگی مجمع بیداری اسلامی، عضو شورای اندیشه‌ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مهمترین سوابق وی به شمار می‌آید.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
نیکان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۳
1
4
هر م از این باغ ببوی به می رسد..
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
4
7
تنها کسی که به درد دانشگاه آزاد می خورد فقط دکتر جاسبی است هم نقاط قوت وضعف دانشگاه را می داند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
1
7
رییس دانشگاه ازاد باید از خود دانشگاه ازاد باشد. سپاه !!!! در دانشگاه ارتش و سپاه. چه خبر خسته شدیم دیگه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار