ناطق نوری با اصولگرایان آشتی کرد؟/ بازگشت شیخ نور به جامعه روحانیت
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۱۰ مهر ۱۳۹۸
ناطق نوری معروف به شیخ نور، که چند صباحی عزلت سیاسی گزیده بود خودش ازاین می‌گفت که وقت بازنشستگی‌اش مدت‌هاست که رسیده حالا از آشتی‌اش نه فقط با سیاست بلکه با اصولگرایان خبر‌هایی مخابره می‌شود.
ناطق نوری با اصولگرایان آشتی کرد؟/ بازگشت شیخ نور به جامعه روحانیت
رویداد۲۴ ناطق نوری معروف به شیخ نور، که چند صباحی عزلت سیاسی گزیده بود و در اظهارنظر‌ها و مصاحبه‌ها چیزی از او یافت نمی‌شد و خودش ازاین می‌گفت که وقت بازنشستگی‌اش مدت‌هاست که رسیده حالا از آشتی‌اش نه فقط با سیاست بلکه با اصولگرایان خبر‌هایی مخابره می‌شود.
 
ناطق نوری که حتی قبل از قهر با سیاست با جامعه روحانیت مبارز و جلساتش قهر کرده بود حالا بعد از مدت‌ها در جلسه آنان حضور یافته است و به قول سید رضا اکرمی یکی از اعضای این جامعه، این حضور نه به عنوان میهمان بلکه به عنوان صاحبخانه بوده است.
 
حجت الاسلام والمسلمین سید رضا اکرمی، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در ارتباط با اخبار منتشر شده پیرامون حضور علی‌اکبر ناطق‌نورى در جلسه شورای مرکزی «جامعه روحانیت مبارز» گفته است: «اخیرا، بعد از بازگشت ناطق نوری به جمع اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی از او خواستند به جامعه روحانیت برگردد که البته ناطق نوری برگشته و در جلسه حاضر بود.»
 
سید رضا اکرمی، در بخشی دیگر از گفته‌های خود در پاسخ به این پرسش که آیا حضور ناطق نوری به عنوان میهمان بود یا بازگشت به عنوان یکی از اعضای رسمی شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، تاکید کرد: «به هیچ عنوان حضور وی در مقام میهمان نبوده و در مقام صاحب‌خانه به جامعه بازگشتند.»
 
وی در ادامه تاکید کرد: «ناطق نوری چهره‌ای جدید و کم‌تجربه نیست؛ حضور او در مجمع تشخیص مصحلت نظام و جامعه روحانیت مبارز، مفید خواهد بود.»
 
در همین رابطه سخنگوی جامعه روحانیت مبارز نیز درباره حضور علی‌اکبر ناطق‌نوری در جلسه اخیر این جامعه توضیحاتی ارائه کرد. حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا مصباحی مقدم در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: همانطور که در رسانه‌ها مطرح شد، ایشان با دعوت آیت‌الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت در جلسه حاضر شدند و درباره مباحث مربوط به خود جامعه روحانیت با ایشان گفتگو شد و مبحث خاصی مطرح نبود.
 
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز یکی از مباحث مطرح شده در این جلسه را انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت: ایشان اظهارنظر خاصی در این باره نداشتند و مسئله خاصی هم مطرح نشد. آیا این را باید به عنوان آشتی ناطق با سیاست و البته اصولگرایانی که مدت‌هاست از آن‌ها فاصله گرفته بود بدانیم؟
 
 
منبع: روزنامه آفتاب یزد
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: