تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - ۱۶ آذر ۱۳۹۸
مشاور لاریجانی:
منصور حقیقت‌پور گفت: باید تا ساعت ۵ و ۶ عصر صبر کنیم، زیرا ممکن است آقای لاریجانی در آخر وقت ثبت نام کند و من هم امیدوارم این اتفاق بیفتد، زیرا اگر بیاید انقلاب اسلامی سود می‌کند.
لاریجانی انتخابات مجلس
رویداد۲۴ در حالی که تصور می‌شد نامزدی لاریجانی در انتخابات مجلس یازدهم به‌صورت قطعی منتفی شده است، بعضی خبر‌های روز جمعه حکایت از این دارد که تحولات تازه‌ای در این خصوص رخ داده است؛ به‌نحوی که علاوه بر دعوت رسمی حزب کارگزاران از لاریجانی برای حضور در انتخابات، صبح امروز نیز مشاور علی لاریجانی اطلاع داد که همچنان امکان نامزدی لاریجانی وجود دارد.

منصور حقیقت‌پور، مشاور علی لاریجانی می‌گوید که احتمال نامزدی لاریجانی در انتخابات منتفی نیست و باید تا آخر وقت امروز صبر کرد. او درخصوص این موضوع به «نامه‌نیوز» گفت: «باید تا ساعت ۵ و ۶ عصر صبر کنیم، زیرا ممکن است آقای لاریجانی در آخر وقت ثبت نام کند و من هم امیدوارم این اتفاق بیفتد، زیرا اگر بیاید انقلاب اسلامی سود می‌کند. او فردی است که به طور کامل به مشکلات کشور واقف است و راهکار‌ها را می‌داند. واقعا اگر او در مجلس حضور نداشته باشد، معلوم نیست سرنوشت ریاست مجلس چگونه می‌شود؟ حقیقتا سخت است که فردی بتواند جایگاه آقای لاریجانی را پر کند».

او در پایبان در پاسخ به این پرسش که اگر علی لاریجانی تا آخر وقت امروز هم در انتخابات ثبت نام نکند آیا بعد از این خود را برار یاست جمهوری آماده می‌کند، اظهار کرد: «من به قطعیت نمی‌دانم، اما این احتمال منتفی نیست».
منبع: نامه نیوز
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: