تاریخ انتشار: ۱۹:۱۰ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
انصاری فرد :

سالانه ۱۵۰ میلیارد تومان به درآمد پرسپولیس اضافه می‌شود

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: براساس قراردادی که با کارگزار جدید باشگاه منعقد شده است پیش بینی می‌کنیم سالیانه ۱۵۰ میلیارد تومان به درآمد باشگاه اضافه شود.

سالانه ۱۵۰ میلیارد تومان به درآمد پرسپولیس اضافه می‌شودرویداد۲۴ «محمد حسن انصاری فرد» در حاشیه رونمایی از تازه ترین اپلیکیشن این باشگاه درباره چگونگی پرداخت آورده هفت و نیم میلیاردی این کارگزار، افزود: بر اساس قراردادی که با این کارگزار منعقد شده است، باز پرداخت آورده کارگزار از محل درآمدهای آینده باشگاه که به صورت پلکانی بدست می آید، و به صورت تهاتری بازگشت داده می‌شود.

وی درباره تعامل باشگاه با این کارگزار نیز، ادامه داد:‌ فعالیت باشگاه با این کارگزار به صورت مشارکتی است و درآمدها به صورتی که در قرارداد آمده است، بین ذی‌نفعان تقسیم می‌شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که کارجدید برای پرسپولیس درآمد زا خواهد بود نیز گفت: بی شک این فعالیت جدید درآمد زا خواهد بود و براساس پیش بینی ها حداقل سالانه ۱۵۰ میلیارد تومان به درآمد باشگاه اضافه خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: با این قرارداد مشکل اقتصادی باشگاه تا حدود زیادی برطرف خواهد شد.

انصاری فرد در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه مدت زمان قرارداد با این کار گزار چند سال است، عنوان کرد: قرارداد ما با این کارگزار سه ساله است وتا ۲ سال دیگر نیز قابلیت تمدید دارد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما