تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - ۰۳ فروردين ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر

اولین هواپیمای پزشکان بدون مرز از فرانسه راهی تهران شد

سفیر ایران در پاریس با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: بامداد امروز اولین هواپیمای چارتر پزشکان بدون مرز شامل یک بیمارستان صحرایی، دارو، ماسک، لباس‌های مخصوص کادر پزشکی و دیگر اقلام مورد نیاز از شهر بوردو فرانسه راهی تهران شد.
اولین هواپیمای پزشکان بدون مرز از فرانسه راهی تهران شد
رویداد۲۴ بهرام قاسمی سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس گفت: بامداد یکشنبه اولین هواپیمای چارتر پزشکان بدون مرز شامل یک بیمارستان صحرایی، دارو، ماسک، لباس‌های مخصوص کادر پزشکی و دیگر اقلام مورد نیاز از شهر بوردو فرانسه راهی تهران شد.

وی افزود: در شرایط کنونی جهان ملتهب و مضطرب از ویروس کرونا، تقویت همبستگی جهانی الزامی است.

بیشتر بخوانید:
برای مقابله با کرونا چه آمادگی‌هایی لازم است؟!
در راستای کمک به کنترل و مقابله با شیوع ویروس کرونا در ایران روز چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه یک محموله به حجم ۱۲ متر مکعب شامل تجهیزات پزشکی و بهداشتی منجمله دستگاه‌های اکوگراف، تزریق، مونیتورینگ، ماسک و لباس‌های یک بار مصرف برای پزشکان و پرستاران از سوی سازمان کمک‌های بشردوستانه «بی‌.آی‌.پی» فرانسه و با تلاش سفارت ایران در پاریس و نیز همکاری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تهیه و به ایران ارسال شد.

شامگاه دوشنبه ۱۲ اسفند ماه نیز یک محموله اقلام فرانسوی که با مشارکت مالی سه کشور اروپایی (آلمان، فرانسه و انگلیس) تهیه شده بود بدین منظور با پرواز ایران ایر از پاریس به تهران ارسال شد.
 
اولین هواپیمای پزشکان بدون مرز از فرانسه راهی تهران شد
منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
0
0
رویداد در انتقاد به مداخله ،مشارکت یا هرگونه فعالیت پزشکی طب سنتی به شدت و با توهین به لباس روحانیت اظهار نظر می کند و اگر منظورش گزارش و تنویر افکار عمومی است باید مسئولان ستاد مبارزه با کرونا در اینگونه موارد اظهار نظر کنند و اعتراض به طب سنتی را بی طرفانه به عهده متخصصین امور پزشکی واگذار نماید در این بلبشوی اخبار کرونایی یک سایت ضد مذهب و روحانیت با قصد تشویش افکار عمومی و توهین به مقدسات از آب گل آلود ماهی می گیرد و متاسفانه کسی نیست بپرسد رویداد مگر متخصص امور پزشکی طب سنتی و یا غیر آن است؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
0
0
ورود پزشکان بدون مرز چه هویت قابل قبولی دارند ای دلسوزان چه نقشی علیه تحریم های دولتی آمریکا و اروپا علیه ایران داشته و دارند این جاسوسان بین المللی با جاسوسان آمریکایی چه فرقی دارند وزارت خارجه مگر به رهنمودهای رهبری امروز توجه نکرد پیشنهاد آمریکا با اروپا برای کمک پزشکی و دارویی به ایران چه فرقی دارد؟ تابه حال مواضع آلمان ، فرانسه و انگلستان در امور مسائل ایران چه ثمرات قابل اعتمادی برای ملت ایران داشته است ؟ به ارقام صادرات گیاهان دارویی از ایران به آلمان مراجعه کنید که رسما با چه افتخاری ریشه گیاهان دارویی که اساس طبابت سنتی را تشکیل می دهد و آلمان تمامی منافع مادی و معنوی آنرا به جیب می زند سایت ضد ایرانی رویداد خبر تهیه کند که آلمانها این حجم وسیع گیاهان دارویی را برای چه از ایران باقیمت ناچیز خریداری می کنند بماند که ارز حاصله هم به ایران بر می گردد یا حجمی از داروهای گران قیمت شیمیایی فرضا به ایران وارد می شود جاسوسی در سطح وسیعی آشکارا به نفع عجیبی در حال وقوع است وزارت محترم اطلاعات و حفاظت محترم سپاه این مجموعه اخبار رویداد را بررسی کنند و مردم پاسخ دهند . آیا طب سنتی توسط روحانیون ممنوع و ضد مردم ایران است یا صادرات گیاهان دارویی به آلمان؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: