تاریخ انتشار: ۰۲:۰۳ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
با تغییر رنگ مو به طبع رنگ ابرو هم باید تغییر کند، اما اینکه چه تناژ رنگی مناسب رنگ پوست صورت است را باید درست انتخاب کنید.

رنگ ابرو

رویداد۲۴ رنگ کردن ابرو تاثیر زیادی در تغییر و زیباتر شدن چهره دارد به شرطی که بتوانید رنگ ابرویی انتخاب کنید که به صورت تان بیاید، برای انتخاب رنگ ابرو باید رنگ پوست را در نظر بگیرید و متناسب با رنگ پوست تان برای ابرو انتخاب رنگ کنید.

اگر رنگ ابرو درست انتخاب نشود یک ناهماهنگی در چهره شما همیشه خودنمایی میکند، اگر نمیدانید چه رنگ ابرویی برای شما و رنگ پوست شما مناسب است این بخش  را از دست ندهید.
بیشتر بخوانید: تکنیک اصلاح حرفه‌ای ابرو در خانه

راهنمای انتخاب رنگ ابرو

اگر موهایتان را رنگ کرده اید و نمیدانید ابروهایتان را چه رنگی کنید که به شما بیاید در این شرایط باید رنگ پوست تان را در نظر بگیرید، زیرا این رنگ پوست است که مشخص میکند کدام رنگ ابرو برای شما مناسب‌تر است.

انتخاب رنگ ابرو مناسب رنگ پوست و مو

خانم‌هایی که پوست‌های سفید و روشن دارند باید رنگ ابروهایشان فقط یک درجه روشن‌تر از رنگ موهایشان باشد یعنی موهایتان هر رنگی که بود باید رنگ ابروهایتان یک درجه از آن روشنتر باشد.

خانم‌هایی با پوست‌های سبزه و تیره باید رنگ ابروهایشان روشن باشد تا چهره شان باز‌تر دیده شود، به همین دلیل بهتر است از رنگ موی روشن استفاده کنید تا با رنگ ابرو‌ها و رنگ پوست هماهنگی داشته باشد.

پوست تان چه تیره باشد و چه روشن اگر رنگ موهایتان شرابی است بهترین کار این است که ابروهایتان را تیره کنید اینطوری چهره‌ای زیباتر خواهید داشت.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: