تاریخ انتشار: ۲۱:۳۹ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل و تعدادی از مدیران ارشد بانک ملت، نشان زرین افتخار به کارکنان درگذشته در اثر کرونا اهدا شد.

بانک ملترویداد۲۴ در مراسمی که با هدف قدردانی و تجلیل از خدمات و ایثارگری جان باختگان راه خدمت و با حضور خانواده های کارکنان درگذشته در اثر ابتلا به ویروس کرونا در تهران و استان ها برگزار شد، با اهدای نشان زرین افتخار از سوی مدیرعامل، یاد این عزیزان گرامی داشته شد.

دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در این مراسم که به صورت همزمان در تهران و ۶ استان کشور با ارتباط ویدیویی برخط برپا شد، درگذشت جانسوز و تاسف بار کارکنان خوب، زحمتکش وپرتلاش بانک را در اثر ابتلا به کرونا آن هم در راه خدمت به بندگان خدا، به خانواده های این عزیزان و به خانواده بزرگ بانک ملت تسلیت گفت و برای درگذشتگان راه خدمت از خداوند متعال رحمت و مغفرت و برای خانواده های آنان صبر و سلامتی آرزو کرد.

وی همچنین با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره دلاورمردی ها و فداکاری های ایثارگران عرصه جهاد و شهادت را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت و افزود: این عزیزان در سال های جنگ در برابر دشمن تا دندان مسلح تا پای جان مردانه ایستادند و با نثار خون پاک خود، امنیت، افتخار و اقتدار را به ملت بزرگ ایران هدیه کردند.

مدیرعامل بانک ملت با گرامیداشت یاد امام راحل (ره) که با مدیریت بهینه خویش، جنگ را به نفع ایران به پایان رساندند، اظهار داشت: متاسفانه ویروس کرونا، باعث ایجاد دغدغه ها و نگرانی هایی در بین مردم شده ولی در عین حال انسجام و همدلی را در جامعه تقویت کرده است.

از سوی مدیرعامل بانک ملت صورت گرفت؛ اهدای نشان زرین افتخار به کارکنان درگذشته راه خدمت

وی هدف از برپایی این جلسه را پاسداشت ایثار، گذشت و خدمات ارزشمند کارکنان بانک ملت و سربازان نظام اقتصادی کشور خواند که جان خود را در راه خدمت از دست دادند ولی تا آخرین لحظه از خدمتگزاری به مردم دست نکشیدند.
دکتر بیگدلی، نظام بانکی را از بزرگ ترین شبکه های خدمات محور و از اصلی ترین ارکان اقتصادی کشور خواند و افزود: در شرایط شیوع ویروس کرونا هم کارکنان بانک ها در خط مقدم قرار داشتند و با وجود شرایط سخت فعالیت، در ارائه خدمات به مردم هیچ گونه کوتاهی نکردند و اجازه ندادند تا چرخ اقتصاد کشور از حرکت بایستد.

به گفته وی، بانک ها علاوه بر این که در پیشانی خط مقدم مقابله با تحریم ها قرار دارند در شرایط سخت کرونا هم با تمام قدرت و با ایثار و فداکاری و از خودگذشتگی کارکنان سختکوش خود نسبت به ارائه خدمات و کمک به حفظ اشتغال و توسعه اقتصادی کشور از هیچ کوششی فروگذار نکرده اند.

مدیرعامل بانک ملت ادامه داد: ما در این راه ۱۰ نفر از بهترین همکاران خود را از دست دادیم که ضایعه دردناک و بزرگی برای بانک ملت محسوب می شود ضایعه ای که علاوه بر خانواده های این عزیزان، کل خانواده بزرگ بانک ملت را داغدار کرد.

وی خطاب به خانواده های کارکنان درگذشته در اثر ابتلا به کرونا گفت: آگاه باشید که فداکاری ها، از خودگذشتگی ها و ایثارگری های این عزیزان از سوی ملت ایران و مدیران و کارکنان بانک ملت هیچ گاه فراموش نخواهد شد.
دکتر بیگدلی اضافه کرد: من به نوبه خودم و به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ بانک ملت، اعلام می کنم که بانک ملت خود را در غم شما شریک می داند و همیشه در کنار شما خواهد بود زیرا شما نیز بخشی از این خانواده بزرگ محسوب می شوید.

وی در عین حال از مدیران مناطق خواست تا مشکلات خانواده های درگذشتگان راه خدمت در کوتاه ترین زمان ممکن حل و فصل شود.

امیررضا شیخ مدیر امور حراست و دبیر کمیته پدافند غیرعامل نیز در ابتدای این جلسه، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: درگذشتگان راه خدمت، جزو افتخارآفرینان بانک ملت و سربازان نظام اقتصادی کشور بودند که در جبهه اقتصادی کشور حتی یک دقیقه نیز خدمتگزاری خود را متوقف نکردند.

وی با تشریح اقدامات کمیته پدافند غیرعامل بانک ملت در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، اعلام کرد که تاکنون بیش از دو هزار نفر از کارکنان بانک ملت به این بیماری مبتلا شده اند که ۱۸۰۰ نفر بهبود یافته اند، تعدادی در حال درمان هستند و متاسفانه ۱۰ نفر از عزیزان نیز جان خود را از دست داده اند.
شیخ افزود: ما قدردان تلاش این عزیزان هستیم و همیشه در کنار خانواده های آنان خواهیم بود.

علی اکبر صابریان، مدیر امور اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت نیز درگذشتگان راه خدمت را عزیزترین و شریف ترین کارکنان بانک ملت خواند و ادامه داد: این عزیزان تا پای جان در راه خدمت رسانی بی وقفه به مردم ایستادند و نام خود را جاودانه ساختند.

وی افزود: برای اولین بار در بانک ملت، نشان زرین افتخار خدمت و ارادت به ساحت ملت شریف ایران به خانواده های معزز این عزیزان از دست رفته تقدیم می شود.

در این مراسم، علاوه بر مدیرعامل، محمدتقی صمدی رییس هیات مدیره، مرتضی نجف عضو هیات مدیره، محمود اخلاقی، محسن خوارزمی و مجید ابراهیمی معاونان مدیرعامل، زهره محمدی، امیررضا شیخ و علی اکبر صابریان مدیران امور و عباس نگیمی رییس اداره کل مدیریت عملیات حضور داشتند.

مدیرعامل بانک ملت در پایان این مراسم در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از مردم شریف ایران درخواست کرد برای حفظ سلامتی خود، خانواده هایشان و کارکنان شبکه بانکی کشور تا حد امکان از خدمات غیرحضوری استفاده کنند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: