تاریخ انتشار: ۱۲:۰۶ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
شاید درباره نقش عطر یا ساعت در اعتماد به نفس زیاد شنیده باشید، اکنون زمان بررسی تاثیر کفش بر بالابردن اطمینان شما به خودتان است! حتما همه ما دوست داریم فرد با اعتماد به نفسی باشیم، واقعا مگر با اعتماد به نفس‌ها چگونه دیده می‌شوند؟ به گزارش اداره برند و ارتباطات گروه صنعتی ملی، با اعتماد به نفس‌ها سر خود را بالا می‌گیرند، با قامت راست و محکم راه می‌روند و متناسب می‌نشنیند.
انتخاب کفش
رویداد۲۴ اما سوال اینجاست که چگونه چنین ویژگی‌های ظاهری در این افراد ایجاد شده است؟

موضوعات بسیاری در بالابردن اعتماد به نفس افراد تاثیرگذار است و شاید مهم‌ترین آن‌ها به نوع تربیت، سیستم آموزشی، جایگاه اجتماعی و حتی قدرت اقتصادی افراد بازگردد که بسیاری از آن‌ها اگر امروز بخواهیم شروع کنیم ممکن است در اختیار ما نباشد، اما آنچه ما می‌توانیم در تغییر میزان اعتمادبه‌نفس برایش نقش آفرینی کنیم تمرین برای داشتن شهامت دیده‌شدن است.

قطعا ظاهر مناسب در بالابردن اعتماد به نفس تاثیر به‌سزایی دارد، شاید درباره حضور عطر یا ساعت در این‌باره زیاد شنیده باشید، اما اکنون زمان بررسی تاثیر کفش بر بالابردن اعتماد به نفس است!

کفش قطعا تمام شخصیت ما را شکل نمی‌دهد، اما بیش از آنکه خودمان باور کنیم روی شخصیت ما تاثیر گذار است.

کفش نه تنها می‌تواند به راه رفتن ما استحکام بخشد بلکه حتی در نوع نشستن ما نقش‌آفرین است.

شما وقتی کفش مناسب، شکیل و در عین حال راحتی به پا داشته باشید قدم‌های بهتر و استوارتری برمی‌دارید که به شما جلوه یک فرد با اعتماد به نفس را می‌دهد … انگار که می‌داند در مسیر درستی قدم بر می‌دارید و از راه خود چی می‌خواهید!

در زمان نشستن نیز اگر کفش‌هایتان را دوست داشته باشید با آسودگی به صندلی یا مبل تکه خواهید داشت و حتی جرات خواهید کرد بدون نگرانی از دیده شدن کفش‌هایتان، پا بر روی پا بیاندازید!

همیشه به یاد داشته باشید کفش می‌تواند کم و کاستی‌های زیادی را برطرف کند.

اگر کوتاه بودن قد بر روی اعتماد به نفس‌تان تاثیر منفی گذاشته است اینجا هم کفش‌ها می‌توانند کمی به شما کمک کنند، کفش‌هایی با لژ یا پاشنه مناسب انتخاب کنید به ویژه در مواجهه‌ی ایستاده در خود قدرت بیشتری احساس خواهید کرد!

هر چند در نهایت این درون زیبای شماست که باید جرات کنید آن را در معرض دید قرار دهید، اما کفش‌ها به شما کمک می‌کنند تا حس بهتری از دیده شدن مثبت داشته باشید.

کفش ملی به شخصیت خوب شما می‌اندیشد و نمونه‌های متنوعی از کفش که می‌تواند اعتماد به نفس بیشتری برای شما به ارمغان بیاورد عرضه می‌کند، کافیست به فروشگاه آنلاین کفش ملی سری بزنید یا در یکی از شعب فروشگاهی کفش ملی در سراسر کشور حضور پیدا کنید.
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، کفش ، مد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: