تاریخ انتشار: ۱۵:۱۳ - ۰۹ دی ۱۳۹۹
اهمیت استفاده از انواع محصولات تشریفات در سال‌های اخیر برای شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل توجه بوده و با توجه به ساخت انواع مختلف این محصول مدیران می‌توانند. با سلیقه و پسند خود مناسب‌ترین نوع این محصول را در طرح خاص و منحصر به فرد سفارش و تهیه نمایند.

محصولات نوین تندیس

رویداد۲۴ اهمیت استفاده از انواع محصولات تشریفات در سال‌های اخیر برای شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل توجه بوده و با توجه به ساخت انواع مختلف این محصول مدیران می‌توانند. با سلیقه و پسند خود مناسب‌ترین نوع این محصول را در طرح خاص و منحصر به فرد سفارش و تهیه نمایند.

تندیس چیست؟

تندیس پیکره‌ای است که اغلب به هدف یادآوری یا به نمایش گذاشتن وجود یک انسان، شیء، حیوان یا واقعه ساخته می‌شود. به کسی که تندیس می‌سازد پیکرتراش می‌گویند که با حجم‌سازی تفاوت دارد. مجسمه‌های بسیاری برای بزرگ‌داشت وقایع تاریخی ساخته شده‌اند. مجسمه‌ها ممکن است به یادبود بزرگان تاریخ ساخته شوند، همچون مجسمه مهاتما گاندی و بسیاری مجسمه‌ها نیز به عنوان هنری عمومی به نمایش گذاشته می‌شوند. معدودی مجسمه‌ها خود به مظهری از تاریخ بدل می‌شوند، مانند مجسمه آزادی در ایالات متحده. یک نفر انسان هم می‌تواند یک مجسمه باشّد. مجسمه‌ها می‌توانند از مواد مختلفی، چون گچ، فایبرگلاس، فلزاتی همچون طلا، نقره و برنز، انواع سنگ‌ها مانند سنگ مرمر و … ساخته شوند و بسته به موارد استفاده در اندازه‌های مختلفی وجود دارند: مجسمه‌های کوچک را تندیسک نیز خوانده‌اند. مجسمه‌هایی که تنها سر و شانه را به تصویر می‌کشند نیم‌تنه نامیده می‌شوند؛ و به مجسمه‌هایی که در آن‌ها تنها شکل سر تصویر شده باشد، سردیس گفته می‌شود. تندیسک‌هایی که به عنوان یادبود در مراسم‌های مختلف اهدا می‌شود را در ایران با همان عنوان تندیس می‌شناسند.

کاربرد تندیس چیست؟‌

می‌توانید برای تقدیر از افراد مورد نظرتان از انواع مختلف این تندیس بهره بگیرید بیشتر افراد تمایل دارند از تندیس پلکسی ساده تندیس فلزی یا تندیس حجمی و انواع تندیس با متریال متفاوت استفاده کنند.


اما امکان ساخت دو بعدی و سه بعدی این تندیس‌ها وجود دارد که می‌توانید چهره‌ی افراد، لوگو یا آرم تجاری یا نشان جشنواره خاصی را به شکل دو بعدی و سه بعدی طراحی کنید.


در بیشتر مواقع بدنه تندیس‌ها به آرم یا لوگو یا نماد‌های مختلف اختصاص یافته و متن تقدیر در پایه‌ی چوبی یا فلزی آن حکاکی می‌شود.

لوح تقدیر چیست؟

لوح تقدیر انواع متعددی دارد که به عنوان یادگاری، تقدیر و تشکر و امروزه بیشتر به عنوان تبلیغات به افراد می‌دهند.


لوح تقدیر‌ها می‌توانند از متریال‌های مختلفی مانند چوب، بافت یا پارچه، فلز یا پلکسی گلاس ساخته شده باشند.


در حال حاضر فلز و پلکسی گلاس به عنوان پرکاربرد‌ترین متریال در ساخت این محصول شناخته می‌شوند.


لوح تقدیر را معمولا در مراسم ویژه، جشنواره ها، مسابقات و برای قدردانی از افراد اهدا می‌کنند.


در سال‌های اخیر از لوح تقدیر به عنوان یک گزینه‌ی تبلیغاتی استفاده می‌کنند.


افراد می‌توانند با چاپ لوگو یا آرم تبلیغاتی خود این لوح‌ها را به دیگران هدیه بدهند.

مزایای استفاده از لوح تقدیر و تشکر چیست:


از مزایای استفاده از لوح تقدیر و تشکر این است که حس وفاداری مخاطبان به نهاد یا سازمان مربوطه افزایش می‌دهد.


به دلیل وجود لوگو و آرم نهاد اهدا کننده باعث می‌شود که نوعی تبلیغات محسوب شده و باعث آشنایی بیشتر افراد با برند‌ها خواهد شد.


متن لوح تقدیر باید از مضمون مناسبی برخوردار باشد در کل این لوح را برای تقدیر و تشکر افراد به ایشان هدیه می‌دهند.


تفاوت اصلی تندیس و لوح تقدیر و تشکر در مقدار متن آن‌ها است.

محصولات نوین تندیس

بج سینه چیست؟

بج سینه به شکل نشان تجاری یا لوگوی برند بر روی لباس کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری نصب می‌شود. همچنین در ارگان‌هایی مانند ارتش برای نشان دادن درجه و رتبه استفاده شده در برخی مواقع نام و نام خانوادگی افراد بر روی آن حک می‌شود مانند پزشکان و پرستاران و بر روی لباس نصب می‌شود.


بج سینه به دو دسته فلزی و غیر فلزی تقسیم می‌شود.


بج‌های سینه غیر فلزی معمولا از پلاستیک و پلکسی ساخته می‌شود.


به شکل معمول شرکت‌ها و سازمان‌ها علاقه‌مند هستند از جنس فلزی این محصول استفاده کنند و دلیل آن نیز دوام بالا و شکل ظاهری زیباتر آن نسبت به دیگر متریال‌های به کار رفته در این محصول است.

محصولات نوین تندیس

اهمیت بج سینه

اهمیت استفاده از بج سینه و انواع آن در سال‌های اخیر برای شرکت‌ها و سازمان‌ها قابل توجه بوده و با توجه به ساخت انواع مختلف این محصول مدیران می‌توانند. با سلیقه و پسند خود مناسب‌ترین نوع این محصول را در طرح خاص و منحصر به فرد سفارش و تهیه نمایند.


پوشش دهی پلی استر یکی دیگر از کار‌هایی می‌باشد که با سفارش کاربران و مخاطبان اجرا شده و باعث روشن و براق‌تر شدن بج می‌شود.


از این رو در اولویت انتخاب و سفارش بسیاری از مخاطبان واقع می‌شود.


این نوع از محصول و انواع آن توسط کارکنان و مدیران در جلسات مهم و ضروری بر کت و مقنعه شان نصب می‌شود که نشان از هویت کاری و برند تجاری شان می‌باشد؛ و کمتر سازمان‌ها و شرکت‌هایی وجود دارد که از تهیه و استفاده از بج امتناع کنند.


هر یک از بج‌ها در طرح‌های خاص با توجه به نوع فعالیت و کسب و کار افراد تولید شده و با نصب آن بر سینه خود نماد محصولات و خدمات خود را به نمایش می‌گذارند و تصویر بسیار جذاب و زیبایی را از کسب و کار و فعالیت خود نشان می‌دهند.

برچسب ها: رویداد24 ، شرکت ، لوگو
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: