تاریخ انتشار: ۰۰:۰۱ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۹
اگر دوست دارید براساس عطر مورد علاقه هرشخص، شخصیت او را بشناسید با ما همراه شده و شخصیت شناسی افراد براساس عطر مورد علاقه شان را مطالعه کنید.

شخصیت شناسی با بوی عطر مورد علاقه تان69

رویداد۲۴  سرنخ حکایت‌های عطر و خوش بویی را که بگیرید، یک طرفش می‌رسد به شناسایی شخصیت افراد از روی عطر مورد علاقه شان. مثلا اینکه اگر فردی آرام باشد چه بویی را بیشتر می‌پسندد یا اگر شخصیتی هیجانی و پرهیاهو باشد چه عطری؟

اگر به فروشگاه‌های معتبر عطرفروشی سر زده باشید و بخواهید برای دوستانتان عطر بخرید، اما انتخاب قطعی نداشته باشید.
بیشتر بخوانید: شما شبیه به کدام حیوان می‌خوابید؟
یکی از راه‌هایی که فروشندگان برای کمک به شما از آن استفاده می‌کنند، همین است. طرح این سوال که فرد مورد نظر چه شخصیتی دارد تا با تحلیل آن به بوی مورد علاقه اش برسید. اینجا همان جایی است که دنیای عطر‌ها را بزرگ‌تر از آن چیزی که هست نشانمان می‌دهد؛ اینکه در پس هر عطری، چه شخصیتی نهفته است؟


عطر‌های تند


افرادی که به عطر‌های تند علاقه دارند، اعتماد به نفس بالایی دارند، مورد اعتماد بسیاری از مردم و مدیر‌های قوی و موثر در رابطه با دیگران هستند. این افراد تصمیم گیرنده‌های خوبی هستند، دارای هوش بالایی هستند و درست و غلط را به خوبی تشخیص می‌دهند. آن‌ها تلاش می‌کنند همه چیز را مطابق میل خود کنند. آن‌ها در عشق صبورند. عطر‌های تند، روحیه آن‌ها را شاداب و زنده می‌کند و به همین خاطر همیشه دنبال این نوع عطر‌ها هستند.

عطر‌های ملایم

افرادی که عطر‌های ملایم را انتخاب می‌کنند خودخواه نیستند. آن‌ها اسرارآمیزند و به سرعت و آسانی می‌توانید نظرشان را جلب کنید. روزشان با توجه به خلق و خویشان می‌تواند خوب یا بد باشد. این افراد به سادگی مسائل پیش آمده را فراموش می‌کنند. زود عصبانی می‌شوند و گاهی اوقات به کوچک‌ترین چیز‌ها هم اعتراض دارند. آن‌ها بیشتر دنبال شخصی هستند که قابل اعتماد باشد. این افراد بین دوستان محبوب اند و اعتماد همه را جلب می‌کنند.


عطر‌های خنک


طرفداران عطر‌های خنک دارای غروری مثبت هستند؛ به طوری که همیشه می‌توانند میزبان باشکوهی برای دوستان باشند. به سختی می‌تواند حس برتری جویی خود بر دیگران را کنترل کنند. آن‌ها انرژی خود را بیهوده تلف نمی‌کنند و از همین رو، یک سازمان دهنده خوب و قوی محسوب می‌شوند که به راحتی می‌توانند وظایف و اعمال خود را سر و سامان دهند. این افراد معمولا طوری رفتار می‌کنند که انگار مساله مهمی در ذهن خود دارند و در تلاش اند آن را حل کنند. گاهی اوقات هم احساس مبهمی به آن‌ها دست می‌دهد که انگار از چیزی نگران اند.

عطر‌های تلخ

این افراد انگیزه‌ای قوی برای انجام هر کاری دارند، اما تغییر در زندگی را نمی‌پسندند. زمانی که تصمیم گرفتند، روی تصمیمشان تا مدت‌ها پافشاری می‌کنند. فعال و ورزشکارند. برای دیگران مشکل است که به آن‌ها نزدیک شوند. زمانی که متوجه می‌شوند نمی‌توانند به چیزی که می‌خواهند دست پیدا کنند، به سادگی تسلیم نشده و آن را رها نمی‌کنند. هنگامی که کار‌ها مطابق میل آن‌ها انجام نمی‌شود، ممکن است اخم کنند، ولی عصبانی نمی‌شوند. خویشتن داری و صبر از صفات ذاتی این افراد است و به دلیل همین خصوصیات است که کار‌های خود را معمولا راحت انجام داده و تا آخر پای آن می‌ایستند.

عطر‌های گرم


این افراد آماده رقابت هستند. در مقابل اعمالشان مسئولیت پذیرند و می‌دانند چگونه با مردم رفتار کنند. همواره اهدافی برای دستیابی دارند و حقیقتا برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کنند. دوستانشان برای آن‌ها بسیار مهم بوده و معمولا قدر آنچه را دارند، به خوبی می‌دانند. گاهی اوقات واکنش آن‌ها در برابر مسائل مختلف بسیار شدید است که آن هم به شخصیت گرم آن‌ها بر می‌گردد که نشان می‌دهد بیش از اندازه احساساتی هستند. افراد علاقه‌مند به عطر‌های گرم بسیار خونگرم اند و همراه خوبی برای فامیل و دوستان هستند. خشونت را نمی‌پسندند و می‌دانند چه چیزی و چه کاری را چه موقع باید انجام داد. حسادت در این افراد جایی ندارد. خصوصیت دیگر این افراد این است که مسافرت را بسیار دوست دارند؛ به ویژه اگر با دوستان باشد.

عطر‌های شیرین


این افراد خیال پرداز و شوخ طبع اند. آن‌ها دنبال پیدا کردن چیز‌های جدید هستند و به راحتی از محیط اطراف خود درس می‌گیرند.

دوستان این آدم‌ها خوشبخت اند، چون خیلی راحت می‌توان با آن‌ها صحبت کرد و وقتی دوستان واقعی خود را پیدا کنند تا آخر عمر به آن‌ها اعتماد می‌کنند. آن‌ها نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی اند، اما زمانی که از دست شخص یا اشخاصی عصبانی می‌شوند، برایشان مشکل است آن‌ها را ببخشند. آرزو و اهدافشان در زندگی زیاد و جالب است. گاهی عجیب به نظر می‌رسند، اما همه این حالت‌های آن‌ها را دوست دارند.


منبع: مجله خوشحالی
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، عطر ، روانشناسی
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: