تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
مرگ دختر نوجوان سردشتی بر اثر زنده زنده سوختن در آتش رخ داد.

اخبار حوادث

رویداد۲۴ بخشدار مرکزی سردشت گفت: دختر ۱۷ ساله سردشتی در پی آتش گرفتن چراغ نفتی دچار مصدومیت شدید سوختگی شد و جان خود را از دست داد.

ناصر یوسفی با اعلام این خبر گفت: در روستای گلینه از توابع بخش مرکزی دختر ۱۷ ساله هنگام پر کردن مخزن چراغ نفتی منزل دچار حادثه شد.

یوسفی با اشاره به علت حادثه افزود: این دختر نوجوان با بی احتیاطی مخزن چراغ نفتی را پر و چون نفت بر روی لباس و چراغ ریخته، هنگام روشن کردن آتش شعله‌ور می‌شود.

آتش سوزی شدید یک خانه در سردشت

وی اضافه کرد : این دختر نوجوان از ترس آتش فرار می‌کند که این امر باعث شعله‌وری حریق شده و تا خاموشی کامل توسط خانواده‌اش متاسفانه دچار سوختگی شدید می‌شود.

بخشدار مرکزی سردشت گفت: به دلیل شدت جراحات سریعا به بیمارستان امام (ره) این شهرستان منتقل اما بنا به گزارش پزشکی چون دچار سوختگی بیش از ۸۰ درصد بوده نهایتا جهت درمان به یکی از بیمارستان‌های تبریز منتقل می‌کنند اما نهایتا متاسفانه جان خود را از دست داد.

وی از شهروندان و خصوصا والدین خواست که جهت روشن کردن وسایل گرمایشی حتما جانب احتیاط را رعایت کرده و به فرزندان خود نیز این امر را گوش زد کرده و به آنان آموزش‌های درست و لازم را بدهند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.

روستای گلینه از توابع بخش مرکزی و با جمعیت ۵۳ خانواری در ۱۰ کیلومتری سردشت واقع است.

منبع: رکنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
0
0
حتما برق‌ ندارن‌ که‌ چراغ‌ روشن‌ کرد
به مشکلات‌ مردم‌ برسین
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: