تاریخ انتشار: ۱۹:۰۳ - ۲۵ فروردين ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۶ نظر

اطلاعیه دوم احمدی نژاد در واکنش به سخنان فائزه هاشمی

دفتر احمدی‌نژاد طی اطّلاعیه‌ای در خصوص اظهارات فائزه هاشمی رفسنجانی توضیحات تکمیلی را اعلام کرد.

اطلاعیه دوم احمدی نژاد

رویداد۲۴ بعد از اظهارات فائزه هاشمی رفسنجانی درباره پیشنهاد معاون اولی به او، از سوی احمدی‌نژاد دفتر رئیس دولت نهم تکذیبیه‌ای منتشر کرد. بعد از چند ساعت از انتشار این تکذیبیه دفتر محمود احمدی‌نژاد تصمیم گرفت که اطلاعیه‌ای تکمیلی درباره آنچه مطرح شده بود منتشر کند که متن اطلاعیه دوم به نقل از کانال دولت بهار، ه به شرح زیر می‌باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم


بیشتر بخوانید: فائزه هاشمی در کلاب هاوس: در انتخابات ۱۴۰۰ رای نمی‌دهم/ به سال ۵۷ برگردم انقلاب نمی‌کنم


خانم فائزه هاشمی در اظهاراتی عجیب و حیرت‌انگیز مدّعی دریافت پیشنهاد ائتلاف و معاون اوّلی از طرف احمدی‌نژاد برای دوره آتی ریاست جمهوری شده است. در این ارتباط و در پاسخ به درخواست جمعی از هموطنان و با تبریک حلول ماه مبارک رمضان، نکات زیر به استحضار مردم عزیز می‌رسد.

۱_ این موضوع به قدری از واقعیت و حقیقت به دور است که نیاز به تکذیب نداشت، لیکن این دفتر جهت ثبت رسمی آن، قویاً و قاطعانه آن را تکذیب کرد.

۲_ در حالی‌که احمدی‌نژاد تا کنون هیچ‌گونه موضعی درباره حضور خود در انتخابات آتی اعلام نکرده است، پیشنهاد ائتلاف با دیگران کاملاً غیرمنطقی و غیرقابل باور است.

۳_ از آنجا که همه نظرسنجی‌های داخلی و خارجی به صراحت از پیشتازی بلامنازع آقای احمدی‌نژاد در افکار عمومی حکایت دارد، نیاز به ائتلاف با هر فرد و گروه اساساً موضوعیت ندارد.

۴_ بر خلاف روال معمول و همیشگی که کاندیدا‌ها برای جلب افکار و آراء مردم تلاش می‌کنند، آقای احمدی‌نژاد به شکلی کاملاً استثنایی، با تقاضا‌های گسترده از سوی اقشار گوناگون مردم از سراسر کشور برای حضور در انتخابات مواجه است. این حقیقت چنان آشکار و مبرهن است که ناظران سیاسی و رسانه‌ای در داخل و خارج بار‌ها به آن اذعان کرده‌اند.

۵_ اینکه آقای احمدی‌نژاد از بانوان در کابینه استفاده نماید امر بدیعی نیست، زیرا ایشان آغازگر و پایه‌گذار این امر در سال‌های بعد از انقلاب بوده است. مسلّم است که خانم فائزه هاشمی نیز مانند بسیاری از زنان این سرزمین دارای استعداد‌ها و توانمندی‌هایی برای پذیرش مسئولیت می‌باشند، لیکن به نظر می‌رسد که تفاوت مشی و منش سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ایشان با آنچه از دولت آقای احمدی‌نژاد در اذهان عمومی مطرح است، امکان همکاری نزدیک در این سطوح را به کلّی منتفی می‌سازد.

۶_ اگر چه برخی ادّعای خانم فائزه هاشمی را خود ساخته تلقی می‌کنند، لیکن ما چنین گمانی را در باره ایشان نادرست می‌دانیم. اکنون جای تعجب است که ایشان با توجه به ذکاوت خانوادگی در مسائل سیاسی، چگونه در موضوعی با این اهمیت و روشنی، در دام طراحی یک نهاد اطلاعاتی، امنیتی گرفتار شده است؟

۷_ ما ضمن محکوم کردن قاطع اینگونه طراحی‌های ناجوانمردانه در هتک حیثیت شهروندان و به‌ویژه فعّالان حوزه سیاست، نظیر مشارالیها، اینگونه اقدامات را از سلسله برنامه‌های نهاد اطلاعاتی-امنیتی خاص برای مهندسی انتخابات می‌دانیم و هشیاری همه فعّالین سیاسی و رسانه‌ای را در مواجهه با این ترفند‌ها و طراحی‌های شیطانی ضروری می‌دانیم.

۸_ از خانم فائزه هاشمی نیز انتظار می‌رود که با پیگیری جدی و قاطع با عوامل این اقدام زشت و غیرانسانی برخورد نمایند.

از خداوند منّان عزّت و سربلندی ملّت ایران را مسألت دارد.

عبدالرّضا شیخ‌الاسلامی
رئیس دفتر احمدی‌نژاد

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
3
5
آقای احمدی‌نژاد ، با تقاضا‌های گسترده از سوی اقشار گوناگون مردم از سراسر کشور برای حضور در انتخابات مواجه است. این حقیقت چنان آشکار و مبرهن است که ناظران سیاسی و رسانه‌ای در داخل و خارج بار‌ها به آن اذعان کرده‌اند.خخخخ
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
0
2
سر تخته بخند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
0
2
احمدی نژاد رد صلاحیت می شود، حتی لیاقت زندگی در ایران را ندارد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
0
3
احمدی نژاد یک متوهم جهانی است .همین
حمیسان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
0
3
دقیقا ، خود گویی و خود خندی ، عجب مرد هنرمندی. آخه اول بذار ببین صلاحیت میگیری بعد برو برای بقیه‌اش .چه در نوشابه‌ای‌ام باز میکنن براش
دولت زمستان
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
0
2
انتخاب این فرد اشوب به دنبال دارد کشور با خطر دو دستگی مواجه می شود
نظرات شما
پیشخوان