تاریخ انتشار: ۱۹:۳۱ - ۱۴ تير ۱۴۰۰
آزمون‌های جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی و ورودی مدارس نمونه دولتی به دلیل تشدید شیوع کرونا در کشور، به تعویق افتادند.

دکتری آزاد و مدارس نمونه دولتی

رویداد۲۴ دکتر احمد حیدری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تشدید شیوع کرونا در کشور و پیک پنجم این ویروس، گفت: به منظور حفظ سلامتی و رعایت حال دانشجویان و اساتید گرامی، زمان برگزاری آزمون جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در شهر‌های قرمز کرونایی به تعویق افتاد.

وی افزود: آزمون جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی قرار بود در ماه جاری و به صورت حضوری برگزار شود که متأسفانه با توجه به پیک پنجم کرونا زمان برگزاری آن به تعویق می‌افتد.
بیشتر بخوانید: وزیر علوم: از سال ۱۴۰۲ کنکور دو بار در سال برگزار خواهد شد
دکتر حیدری اظهار داشت: زمان دقیق برگزاری آزمون جامع دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد و در نخستین فرصت که وضعیت شهر‌ها از حالت قرمز خارج شود، این آزمون با اطلاع رسانی قبلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: در شهر‌هایی که وضعیت قرمز کرونایی وجود ندارد، واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با هماهنگی ستاد کرونای استان نسبت به برگزاری حضوری این آزمون با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی اقدام کنند.

همچنین مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: بنا به شرایط کنونی کرونا در کشور و با تصمیم وزارت بهداشت، آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که قرار بود جمعه ۱۸ تیر به صورت سراسری برگزار شود، لغو شد.

محمد محسن بیگی، مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تاریخ برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد گفت: بیش از ۲۳۶ هزار دانش آموز برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده اند که قرار بود آزمون آن‌ها در هزار و ۷۱۹ حوزه امتحانی جمعه این هفته برگزار شود.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: