تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
استاندار تهران می‌گوید برق پاساژ علاالدین مشکل داشته و قطع شده بود که همین امر موجب نارضایتی کوچکی شد که بعد از یک ساعت هم برق وصل شد.

توضیحات استانداری تهران درباره تجمع درخیابان جمهوری/ قطعی برق پاساژ علاءالدین، دلیل تجمع بود!

رویداد۲۴ معاون امنیتی استانداری تهران تجمع امروز در خیابان جمهوری را به دلیل اعتراض برخی شهروندان نسبت به قطعی برق پاساژ علاءالدین عنوان کرد و گفت: افرادی را برای بررسی موضوع فرستادم که ببینند چرا این اتفاق افتاده است.

حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی استانداری تهران در خصوص تجمعاتی که امروز در حوالی خیابان جمهوری برگزار شد، گفت: برق پاساژ علاالدین مشکل داشته و قطع شده بود که همین امر موجب نارضایتی کوچکی شد که بعد از یک ساعت هم برق وصل شد.


بیشتر بخوانید: دولت، اینترنت مجلس را قطع کند تا خیال همه راحت شود/ در طرح صیانت از اینترنت ملی هزاران میلیارد تومان رانت نهفته است


معاون امنیتی استانداری تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که برخی این تجمعات را به طرح مجلس مبنی بر صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی ارتباط دادند، عنوان کرد: خیر، برق پاساژ علاالدین به دلایلی قطع شد که یک ساعت بعد هم وصل شد، من هم گروهی را برای بررسی موضوع اعزام کردم که ببینند چرا این اتفاق افتاده است.

وی تاکید کرد: برق پاساژ علاالدین در حال حاضر وصل است و این موضوع هم در دست پیگیری است.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۵:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
0
0
مسئول دکم! حیا کن..
این ملّتو رها کن..!!!!
Mig mig
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۴
0
2
پس باید سیم برق تهرانی ها رو قطع کرد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: