تاریخ انتشار: ۱۵:۲۶ - ۲۲ مهر ۱۴۰۰
شرکت ایران خودرو کرمانشاه محقق کرد

رشد ۲۵ درصدی تولید خودرو در شش ماهه نخست امسال

شرکت ایران خودرو کرمانشاه در نیمه نخست امسال، توانسته ۱۸ هزار و ۴۳۰ دستگاه خودرو پارس تولید کند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۵ درصد رشد داشته است.

رشد ۲۵ درصدی تولید خودرو در شش ماهه نخست امسال

رویداد۲۴ مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه با اشاره به آمار افزایشی تولید خودرو در شرایط بیماری منحوس کرونا و تحریم ظالمانه صنعت خودرو، افزود: حفظ و ارتقای کیفیت خودرو‌های تولیدی در این واحد صنعتی منطبق با اهداف گروه صنعتی ایران خودرو دنبال می‌شود که با حمایت‌های مدیریت ارشد این گروه، در کنار افزایش ظرفیت تولید، در اولویت برنامه‌های کاری قرار دارد.

محمد ملکی با بیان این‌که با همت کارکنان و بهره گیری از توان داخلی توانسته‌ایم تولید را افزایش دهیم، افزود: در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، سه هزار و ۶۵۷ دستگاه خودرو به تولیدات این شرکت افزوده شده است.

وی تصریح کرد: ایران خودرو کرمانشاه دارای خطوط تولید مجهز به دستگاه‌هایی با فن‌آوری به‌روز است که از جمله آن‌ها می‌توان به تجهیزات تست نهایی (E.O.L test) و دستگاه‌های تزریق سیالات خودرو اشاره کرد که در جهت ارتقای سطح کیفی خودرو‌های تولیدی در این شرکت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل ایران خودرو کرمانشاه همچنین از واکسیناسیون اکثر کارکنان این شرکت خبر داد و با اشاره به نقش آن در ایجاد محیط امن و سالم برای پرسنل، گفت: حفظ سلامت کارکنان به عنوان سرمایه‌های ارزشمند سازمان از رویکرد‌های اصلی و مهم گروه صنعتی ایران خودرو به شمار می‌رود و در ماه‌های اخیر که کشور درگیر این بیماری بوده اقدامات مختلفی برای ایجاد محیط امن در محل کار و خانواده انجام شده است.

گفتنی است، سه محصول پارس اتوماتیک، پارس XU ۷ و پارس TU ۵ در ایران خودرو کرمانشاه تولید می‌شود که تمامی محصولات این شرکت دارای سه ستاره کیفیت هستند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: