تاریخ انتشار: ۲۰:۰۶ - ۰۴ آذر ۱۴۰۰

باقری: ایران برای توسعه روابط همه جانبه با کویت برنامه دارد

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ایران برای توسعه روابط همه جانبه با کویت برنامه دارد و از این رو امیدوار است تا ظرفیت‌های تعامل میان کشور بویژه کمیسیون مشترک ایران و کویت هرچه سریعتر فعال شود.

روابط ایران و کویترویداد۲۴ معاون سیاسی وزارت خارجه جمهور اسلامی ایران بعد از ظهر امروز پنج شنبه با وزیر خارجه کویت دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار که با حضور قائم مقام وزیر و معاونان وزارت امور خارجه کویت و کاردار سفارت کشورمان در کشور متوقف فیه برگزار شد ، شیخ احمد ناصر المحمد الصباح ضمن ابلاغ پیام سلام و تحیت امیر و مقامات عالی رتبه کویت به مقام معظم رهبری و رییس جمهوری ایران بر اهمیت گسترش روابط دوجانبه در همه زمینه ها و قدردانی از مواضع دوستانه جمهوری اسلامی ایران نسبت به کویت و دیگر کشورهای منطقه تأکید کرد .

به گزارش سفارت ایران در کویت ، شیخ احمد الصباح در این دیدار پیوندهای تاریخی و ناگسستنی دو کشور را مهم و ریشه دار توصیف و ابراز امیدواری کرد تعامل میان دو کشور بیش از پیش ارتقا پیدا کند .

در این دیدار علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان نیز تصریح کرد : دولت جمهوری اسلامی ایران برای توسعه روابط همه جانبه با کویت برنامه دارد و از این رو امیدوار است تا ظرفیت های تعامل میان کشور بویژه کمیسیون مشترک ایران و کویت هرچه سریعتر فعال شود.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: کویت ، علی باقری کنی
نظرات شما