تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - ۱۵ آذر ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۵ نظر

اسماعیل کوثری: نیروی انتظامی بسیار صبورانه با معترضین اصفهانی برخورد کرد!

نماینده تهران گفت: ما می‌گوییم باید تمام تحریم‌ها برداشته شود و اگر برداشته نشود دیگر مذاکره معنا ندارد.

اسماعیل کوثری: نیروی انتظامی بسیار صبورانه با معترضین اصفهانی برخورد کرد!

رویداد۲۴ اسماعیل کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، درخصوص گرانی نرخ دلار و افت برخی شاخص‌ها پس از پایان مذاکرات درحالی که دولت گفته بود معیشت مردم را به مذاکره گره نمی‌زنیم، گفت: ببینید این‌ها در اصل یک بازی است در بورس و سایر حوزه‌ها، اصل قضیه این است که مذاکره‌ای که ما می‌کنیم برای این است که تحریم‌ها را برداریم وگرنه ما مذاکره را با موضوعات داخلی گره نمی‌زنیم.

به گزارش ایلنا، وی ادامه داد: قطعا و یقیناً طرف مقابل می‌داند، از آنجا که خلاف وعده‌هایی که داده بودند و تعهداتی که داشتند، عمل کردند و ما به تعهدات خودمان در برجام عمل کردیم، اکنون موضع منطقی، موضع جمهوری اسلامی ایران است. در نتیجه ما می‌گوییم باید تمام تحریم‌ها برداشته شود و اگر برداشته نشود دیگر مذاکره معنا ندارد، لذا اینکه در داخل یک ذره می‌برند بالا و یک ذره می‌آورند پایین، این‌ها حباب است و ان‌شاالله سیاست دولت این است که جلوی این‌ها گرفته شود و این موارد به آنجا [مذاکره]گره نخورد.

کوثری همچنین درباره نحوه برخورد با تجمع کنندگان اصفهانی گفت: نیروی انتظامی بسیار صبورانه با معترضین برخورد کرد، حتی به مردم مدام می‌گفت فریب دیگران را نخورند و تذکر هم می‌دادند. اما افراد دیگری هستند که می‌خواهند زمینه را آماده کنند و بگویند که نظام این کار را کرده است.

وی ادامه داد: الحمدلله نظام و نیرو‌های مسلح برای برقراری امنیت صبر و تحمل‌شان بالاست تا جایی که کسی دست به اسلحه نبرد، هیچ اشکالی نمی‌بینند و کاری هم با تجمع ندارند، اما اگر کسی بخواهد بیاید و تجمعات آرام و حق‌خواهانه را به جایی برساند که مسلحانه باشد، آن وقت برخورد می‌شود.

این نماینده مجلس افزود: نیروی انتظامی که اسلحه ندارد، پس این‌ها از کجا می‌آید؟ این‌ها از جایی می‌آید که ضدانقلاب دارد هدایت می‌کند و این‌ها را هم دستگیرشان می‌کنند. این‌ها چیزی نیست که خیال کنند کسی کاری به کارشان ندارد، حتما به سزای اعمالشان خواهند رسید.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
0
4
از خون روی صورت اون کشاورز پیر کاملا مشخص بود که این برخورد خیلی صبورانه بودش یا از کلیپ هایی که مخفیانه از ماموران گرفته بودن عین روز روشن عیان بود که سلاحی در کار نبود .....
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
0
3
خفه خفه اینا که چادرهای مردم را آتش زدن نیروهای بسیجی ولباس شخصیها بودن.
پاسخ ها
حاج داوود
| Italy |
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
نه خیر نیروهای خدوم بسیج سپاه انقلاب ما اصلا از این اقدامات اغشاشگرایانه انجام نمیدهند.این در ادامه پروژه کشته سازی معاندین بوده که بعدا میخواستن پیاده کنن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
0
0
آقای کوثری! وظیفه اش این بود حالا تو چرا ناراحتی!!!
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۹/۱۵
0
1
خیلی صبوری کردید،چرا دروغ میگویید؟اگر این اتفاق توی بحرین یا عربستان بود الآن سیبنه زنی راه می انداختید،خجالت هم چیز خوبی است.
نظرات شما