تاریخ انتشار: ۱۶:۱۶ - ۱۴ بهمن ۱۴۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر

سخنگوی دولت: رئیس جمهور به وزیر کار تذکر نداده، تقدیر کرده

خبر‌های رسانه‌ای، نه از «تذکر» رییس جمهور به وزیر کار بلکه از ماموریت رئیسی به معاون اجرایی برای «بررسی حواشی انتصابات وزارت کار» حکایت داشتند که سخنگوی دولت واکنشی نسبت به این خبر نداشته است.

سخنگوی دولت: رئیس جمهور به وزیر کار تذکر نداده، تقدیر کرده

رویداد۲۴ سخنگوی دولت در خصوص حواشی مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر اینکه «رئیس جمهور به وزیر کار در خصوص انتصابات این وزارت‌خانه تذکر داده‌اند»، ضمن تکذیب این موضوع از تقدیر رئیس جمهور از وزیر کار خبر داد.

 علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت گفت: در جلسات مختلف تخصصی، کارشناسی یا مسولین مختلف با رییس جمهور مباحث متعددی مطرح می‌شود که بعضا رییس جمهور موارد را به مراجع ذیصلاح ارجاع می‌دهند.

بهادری جهرمی تصریح کرد: در یکی از جلسات اخیر جمعی از نمایندگان با رییس جمهور که به صورت منظم برگزار می‌شود، ادعا‌هایی در خصوص برخی انتصابات مطرح شد که محدود به یک وزارت‌خانه هم نبود. رییس جمهور هم به صورت کلی قاعده و روش دولت در این حوزه را تبیین کردند که هم در مرحله احراز شرایط اولیه و هم نظارت بر عملکرد و استمرار شرایط دقت نظر صورت می‌گیرد و اعلام شد چنانچه موارد مستندی وجود داشته باشد باید به مراجع ذیصلاح در دولت ارایه گردد.

رییس شورای اطلاع‌رسانی دولت تاکید کرد: البته تا جایی که بنده در جریان هستم هم هنوز هیچگونه مستند یا گزارش خاصی در این رابطه ارائه نشده است.

بهادری گفت: لذا هیچگونه دستور خاصی نسبت به وزیر خاص یا انتصاب خاصی صادر نشده و صرفا رویه معمول و روال عادی دولت در رسیدگی و نظارت بر موضوعات تبیین شده است.

وی تصریح کرد: در خصوص وزیری که شما اشاره کردید هم به طور خاص باید عرض کنم اتفاقا اخیرا در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ایشان طرح ساماندهی وضعیت موجود صندوق‌های بازنشستگی را ارائه کردند که مورد تقدیر رئیس جمهور قرار گرفت.

 سخنگوی دولت، خبر انتقاد نمایندگان از انتصابات دولت در دیدار با رئیس جمهور را تایید کرده که قابل تقدیر است، اما خبر‌های رسانه‌ای، نه از «تذکر» رییس جمهور به وزیر کار بلکه از ماموریت رئیسی به معاون اجرایی برای بررسی حواشی انتصابات وزارت کار حکایت داشتند که سخنگوی دولت واکنشی نسبت به این خبر نداشته است.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: سخنگوی دولت
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
رضا
|
Germany
|
۱۸:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۴
0
0
ازینکه اوضاع وزارتخونه رو مثل حلیم بهم زده ازش تشکر و قدردانی کرده اخه مگه نمیدونین تو این کشور قدردانی های حکومتی به چه مناسبتهایی انجام میشه؟؟؟
هر روز از رییسی بخاطر شعارهای انتخاباتی اش از طرف پدرزنش قدردانی میشه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: