تاریخ انتشار: ۲۱:۳۸ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

دعوای استقلال و پرسپولیس بالا می‌گیرد؟

با لغو بازی پرسپولیس و شهرخودرو، برنامه سازمان لیگ بهم ریخته و این مسئله باعث دعوای جدید میان استقلال و پرسپولیس بر سر بازی در ورزشگاه آزادی شده است.

 استقلال و پرسپولیس

رویداد۲۴ با به تعویق افتادن بازی پرسپولیس و شهرخودرو به علت آلودگی هوای تهران، اکنون سازمان لیگ باید تصمیم بگیرد این بازی را چه روزی برگزار کند. گفته می‌شود یک شنبه روزی است که این دیدار معوقه برگزار خواهد شد، اما استقلالی‌ها می‌گویند برای بازی در این روز و برگزاری جشن قهرمانی خود برنامه ریزی کرده اند.

مدیران استقلال طوری برنامه ریزی کرده اند که جشن قهرمانی تیمشان را یکشنبه شب بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان برگزار کنند. مساله اینجاست که بازی پرسپولیس لغو شده و گفته می‌شود شاید یکشنبه پرسپولیس در تهران با شهرخودرو بازی کند در حالی که استقلال هم همان روز در تهران بازی دارد. در این رابطه محمد مومنی عضو هیات مدیره استقلال به همکار ما گفت: ما برای جشن یکشنبه برنامه ریزی کرده ایم و تمرینات تیم هم بر همین اساس انجام می‌شود. در واقع ما مخالف جدی تعویق بازی با نفت مسجد سلیمان هستیم. ضمن این که تیم ملی هم به کانادا می‌رود و اصلا نمی‌توان این بازی را به تعویق انداخت.

مومنی در ادامه گفت: تعویق بازی پرسپولیس نباید به برنامه‌های ما لطمه بزند. استقلال به موقع بازی کرده و بازی تیم‌های پائین جدولی هم قاعدتا باید همزمان باشد. از طرفی لیگ باید ۸ خرداد تمام می‌شد. البته ما محدودیت‌های دوستانمان در سازمان لیگ را می‌دانیم، اما انتظار داریم بازی آخر در همان تاریخی که اعلام شده بود انجام شود.

خبر های مرتبط
نظرات شما
پیشخوان