تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴ - ۲۴ خرداد ۱۴۰۱

لارگانی: انتخاب عبدالملکی از همان ابتدا اشتباه بود

مهر نوشت: نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: استعفای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را شاهد بودیم که اقدام خوبی است، اما انتخاب عبدالملکی برای این وزارتخانه از همان ابتدا اشتباه بود.

لارگانی: انتخاب عبدالملکی از همان ابتدا اشتباه بود

رویداد۲۴ حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۲۴ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی اظهار داشت: استعفای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را شاهد بودیم که اقدام خوبی است، اما انتخاب عبدالملکی برای این وزارتخانه از همان ابتدا اشتباه بود.

وی متذکر شد: مأموران رسانه‌ای وزیر مستعفی کار همیشه در فضای مجازی گرد و خاک به پا می‌کردند. بنده در روز مطرح کردن سوال خود از وزیر مستعفی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این موضوع را به خوبی می‌دانستم، اما آگاهانه بنا را بر سکوت گذاشتم و چیزی نگفتم.


بیشتر بخوانید: حجت عبدالملکی وزیری که آموزش نداد و رفت/ خطر «عبدالملکیسم» باقی است


نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده همان ابتدا مطمئن بودم که با حذف متخصصان و تبدیل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به حیاط‌خلوت وزیر مستعفی، نه تنها این وزارتخانه دچار مشکل شده بلکه کل کشور دچار مشکل می‌شود که این اتفاق هم افتاد.

موسوی لارگانی گفت: در حال حاضر شاهد اعتراض و ناراحتی کارگران، کارفرمایان و بازنشستگان هستیم که این حجم از بی‌اعتمادی بی‌سابقه است. کرامت بازنشستگان بیشتر از آن است که برای رفع مشکلات خود به خیابان‌ها بیایند و همه این موارد ناکارآمدی عبدالملکی را به خوبی نشان داد.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: