تاریخ انتشار: ۰۹:۵۱ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۳ نظر

روایت آرش ظلی‌پور، از پشت پرده درگیری اش با فراستی

پارسینه: ۵ سال بعد از گفتگوی جنجالی آرش ظلی‌پور، مجری سابق تلویزیون با مسعود فراستی و تعطیلی برنامه «من و شما»، به بهانه ویدئو جدید وایرال شده از فراستی، آرش ظلی‌پور به روایت پشت پرده‌های این برنامه و عذرخواهی اجباری‌اش از فراستی پرداخت.

روایت آرش ظلی‌پور، از پشت پرده درگیری اش با فراستی

رویداد۲۴ به نقل از سینما دیلی؛ ۵ سال بعد از گفتگوی جنجالی آرش ظلی‌پور، مجری سابق تلویزیون با مسعود فراستی و تعطیلی برنامه «من و شما»، به بهانه ویدئو جدید وایرال شده از فراستی، آرش ظلی‌پور به روایت پشت پرده‌های این برنامه و عذرخواهی اجباری‌اش از فراستی پرداخت.

فیلم برنامه من و شما آرش ظلی پور و مسعود فراستی:

شما مهمونِ برنامه من «من و شما» بودین و برای حضور در برنامه وجهی هم دریافت کردین تا پاسخگوی سؤالات من باشین.

اینکه چی شد به یکباره درست دو، سه دقیقه مونده به شروع برنامه اعلام کردین فقط به سؤالاتی که مد نظر خودتون هست جواب میدین و همه چیز رو گردن هادی قندی تهیه کننده برنامه انداختین نمی‌دونم و حتما درباره لحظه به لحظه اون اتفاق جایی حرفهامو میزنم، اما می‌دونم بالای نود درصد از مخاطب‌ها ۲۸ دقیقه گفت و گوی من و شما رو ندیدن و فقط به هایلایت‌های فضای مجازی بسنده کردن.

قبل از اینکه شبیه خودتون با شما رفتار کنم ۵ بار به من توهین کردین:به من گفتین خاله زنک، به من گفتین هیچی نمیفهمی و…سکوت کردم تا جایی که به من گفتین: بیسواد .. راستش اون روز به خواست مدیران شبکه عذرخواهی در صفحه م گذاشتم که حتی متن ش رو خودم ننوشته بودم و سکوت کردم…روزی که ابیات شاهنامه فردوسی رو غلط خوندین خیلی‌ها گفتن حالا جواب بده و بگو بیسواد کیه ....

اما باز زبان به کام گرفتم، چون اعتقاد دارم «بهشت و جهنم همین دنیاست و خدا به موقع یقه آدم‌ها رو میگیره.

امروز که این ویدئو از شما در صفحه رسمی تون منتشر شد ناخودآگاه لحظات اون برنامه در ذهنم زنده شد که با غرور نشستین و در حالی که پـول حضور در برنامه رو گرفته بودین گفتین من به سؤالات شما جواب نمیدم و سر آخر هم برنامه رو ترک کردین و در نهایت من توبیخ شدم، برنامه‌ای با اون همه مخاطب تعطیل شد، من ممنوع‌الکار شدم و شما سرحال‌تر از قبل به کارتون ادامه دادین…خواستم بگم دنیا کوچیکه آقای فراستی، هم گرده و هم کوچیک.. خدا هم بزرگه به موقع می‌دونه باید چی کار کنه.

گاف امروز شما و البته در این سال‌ها شبیهش کم نبوده - مثال شاهنامه خونی شما که هیچ وقت از ذهن کسی پاک نمیشه - نشون داد سواد داشتن به فحش دادن به دیگران و کوچیک کردن و تحقیر کردنشون نیست، من پنج سال صبر کردم تا به بقیه ثابت بشه بیسواد شمایین و با چهارتا فیلم دیدن و فخر فروختن و ادای منتقد خاص درآوردن کسی باسواد لقب نمیگیره.

گفتنی‌ست روز گذشته ویدئویی از مسعود فراستی، منتقد سینما، منتشر شده که نشان می‌دهد او فیلم «جـ ـنگ جهانی سوم» را به صورت نسخه غیرقانونی تماشا کرده و تـ ـبلیغ سایت (به نام ایران) را شعار فیلم تلقی می‌کند!

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: مسعود فراستی
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
محمدمعصومی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۳
0
1
سینمای آمریکا
هنرمندان نیک اندیش
از کسانی که پلیدی بود
جدا هستند
ناشناس؟
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۴
1
1
اینجوری خواستی مردم نگاهی به تلویزیون کنند ؟ تو و فرایندی هر کاری بکنید موش فاضلاب میگه احسن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۵
0
1
فراستی بیسواد خودتم نمیدونی داری چی میگی
نظرات شما
پیشخوان