تاریخ انتشار: ۲۰:۲۵ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۳ نظر

خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی

معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی از ثبت‌نام از بازنشستگان این سازمان برای اعزام به مشهد به صورت رایگان خبر داد.

حقوق بازنشستگان

رویداد۲۴ به گزارش تسنیم، سید مرتضی حسینی؛ معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی به ارائه تسهیلات رفاهی به بازنشستگان در قالب سفرهای زیارتی و سیاحتی اشاره کرد و گفت: قرار است سفرهای سیاحتی به سفرهای زیارتی اضافه شود. یکی از طرح‌ها در قالب سفرهای زیارتی، اجرای طرح "کرامت رضوی" است؛ البته قبلاً این طرح در سازمان اجرا شده است و در این طرح بازنشستگان به همراه‌ خانواده به صورت رایگان به مشهد اعزام می‌شوند.
 
معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه برگزاری تورهای زیارتی در این دوره از مدیریت سازمان به صورت ویژه انجام می‌شود، افزود: از سال گذشته با کیفیت بهتری "طرح کرامت رضوی" شروع شده است و نزدیک به ۵۰ هزار نفر در سال ۱۴۰۱ به مشهد مقدس اعزام شدند و امسال هم با یک تعداد بالاتری این طرح را شروع کرده‌ایم؛ همزمان با هفته تامین اجتماعی سفر بازنشستگان به مشهد مقدس شروع شده است. 


بیشتر بخوانید: یک اتفاق عجیب؛ دستبرد دولت به جیب بازنشستگان!


وی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که امسال حدود ۷۰ هزار نفر از بازنشستگان در قالب "طرح کرامت رضوی" به مشهد مقدس اعزام می‌شوند. همچنین امسال تعدادی از بازنشستگان نیز به امسال به استان قم و زیارت حرم حضرت معصومه (س) اعزام می‌شوند.
 
معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به این پرسش که بازنشستگان به چه نحوی می‌توانند در طرح "کرامت رضوی" ثبت‌نام کنند، افزود: ثبت‌نام توسط کانون‌های بازنشستگی انجام می‌شود. به این شکل که بازنشستگان به کانون‌های بازنشستگی در استان‌های مختلف مراجعه و در ادامه در سامانه‌ مدنظر ثبت‌نام می‌کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
0
2
لطف بفرمایید حقوق را طبق قانون پرداخت کنید با کدام پول برویم سفر کسی که می‌رود سفر باید پول داشته باشد فقط وسیله نقلیه و مکان اقامت برای سفر کافی نیست در ضمن ثبت نام این هم مثل وامتان است خجالت بکشید و حقوق بازنشسته را ندزدید دست نجستان را آقای وزیر از جیب بازنشسته بیرون بکش واقعا قیافه شما را می‌بینیم حالمان بد میشود
بارزنشسته
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۲
0
2
چرا سانسور؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۰۳
0
0
اولین باربودبعداز۱۰سال بازنشستگی من حقوق تیرماه صدها هزاربازنشستگان تامین اجتماعی درمردادماه پرداخت شده است بدون هیچ توضیح ازطرف سازمان رویدادیک خبری بگیرید داستانش چی بود
نظرات شما