تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۲۹ آبان ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۶ نظر

کنایه تند پرویز پرستویی به خزعلی: چرا مُلکِ ایران را مِلک پدریتان می‌دانید؟

پرویز پرستویی به اظهارات اخیر انسیه خزعلی واکنش نشان داد و با سوال چرا مُلکِ ایران را مِلک پدریتان می‌دانید؟ کنایه تندی زد.

کنایه تند پرویز پرستویی به خزعلی: چرا مُلکِ ایران را مِلک پدریتان می‌دانید؟

رویداد۲۴ پرویز پرستوی:سرکار خانم خزعلی! ‎بنده به شخصه از کلمه‌ مُشمئز کننده‌ سلبریتی مُتنفرم. ‎در سال ۱۳۴۸، وقتی شما ۶ سال داشتید بنده فعالیتم را شروع کردم و اکنون ۵۴ سال است که خود را خدمتگزار مردم می‌دانم. ‎فرمودید که زنان طلبه می‌توانند به عرصه‌ فیلم و بازیگری ورود کنند تا به قول خودتان شما اسیر سلبریتی‌ها نشوید؟ ‎در دولت جمهوری اسلامی، خیلی‌ها هستند که مثل شما تخصص لازم را در سِمَت‌های اِشغال شده ندارند و همین باعث شده کشور به این روز بیفتد.از نماینده‌ای که جلوی چشم معلمان، نخودچی کشمش می‌خورد گرفته تا… ‎یادتان باشد ایران را با نام هنرمندانش و البته با فرهنگی که شما جماعت موجب کم رنگ شدن آن شده اید می‌شناسند نه با نام شما! ‎


بیشتر بخوانید: توضیح عجیب خزعلی درباره حمایتش از زنان طلبه برای فیلمسازی و بازیگری!


به شما پیشنهاد می‌کنم یک بار در گرمای ۵۵ درجه و یا سرمای ۳۰ درجه به مدت ۱۸ ساعت بایستید، ببینم می‌توانید آن را تحمل کنید؟ ‎اگر موفق شدید، بنده این حرفه را به شما واگذار می‌کنم. ‎بگویید نام چند طلبه‌ مرد یا زن، در داخل و خارج کشور، در عرصه‌ هنر را به یاد دارید که موفقیّتی کسب کرده باشد؟ ‎شما به عنوان معاون رئیس جمهور تاکنون، چه کار مؤثری انجام دادید؟ ‎در سفری که تصادفاً در یک پرواز بودیم، خدمت شما عرض کردم که خیلی از مردم سیستان و بلوچستان بی هویت و فاقد شناسنامه اند، ورود به عالم هنر پیشکشتان، بگویید برای آن‌ها چه کردید؟ ‎چرا این روز‌ها هر مسئولی، دیواری کوتاه‌تر از دیوار هنرمندان پیدا نمی‌کند و بی جهت به آن‌ها می‌تازد؟ ‎چرا مُلکِ ایران را مِلک پدریتان می‌دانید؟ ‎نه بزرگوار! ایران تنها به شما خلاصه نمی‌شود بیش از این خود را به سُخره نگیرید! ‎من بعد از ۵۴ سال، هنوز خود را بازیگر نمی‌دانم، چه رسد به کسانی که شما آن‌ها را ترغیب می‌کنید! ‎چرا به خود اجازه می‌دهید، در هر عرصه‌ای ورود کنید؟ ‎ایران به اندازه کافی هنرمند دارد و نیازی به تلاش شما نیست! ‎از زنده یاد عباس کیارستمی گرفته تا استادان تقوایی، بیضایی و اصغر فرهادی و هنرمندان نامداری که شما حتّی نامشان را هم نمی‌دانید! ‎شما در عمرتان چند فیلم و تئاتر دیده اید؟ ‎لطفاً قبل از ورود به هنر، برای مردم بی شناسنامه‌ی وطن کاری کنید! ‎برای زنان بارداری که به خاطر عدم وجود خانه‌های بهداشت در مناطق محروم، جان خود را از دست می‌دهند، انجام وظیفه کنید! ‎کودکان مناطق محروم را از دهان گاندو‌ها نجات دهید! ‎نمی دانم تا بحال، یک شب گرسنه خوابیده اید؟ بیکار بوده اید؟ ‎تا بحال اجاره خانه اتان، عقب افتاده و مزه‌ی فقر را چشیده اید؟ ‎تو را به خدا بس کنید ‎بیش از این نمک به زخم مردم نپاشید.

کنایه تند پرویز پرستویی به خزعلی: چرا مُلکِ ایران را مِلک پدریتان می‌دانید؟

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
راهی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
0
12
مثلا الان بهشون برمیخوره ؟
اینها از بیسوادی و کارنابلدیشون خجالت نمی کشند
احتمالا دو روز دیگه پرویز پرستویی ممنوع التصویر، ممنوع الصدا، ممنوع الحرکت، و در آخر ممنوع النفس میشه !!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
0
8
خز کامل!
جارچی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
1
12
و تمام
هر چه لازم و مستحق بود استاد پرستویی فرمودند. زیاده عرضی نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
1
6
پرستویی جان پاروی دم بعضی‌ها نگذار،ممکن است لگدسختی بزنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
9
2
مملکت مال ما حزب‌اللهی هاست
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۹
1
9
پرستویی شیرمرد خار چشم غارتگران حق مردم ...
نظرات شما
پیشخوان