تاریخ انتشار: ۲۱:۰۶ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

بلایی که امام صادقی‌ها سر اقتصاد کشور آوردند

مهدی پازوکی: شلختگی در اقتصاد به خاطر ملاک‌های مدیر شدن در این دولت است.

بلایی که امام صادقی‌ها سر اقتصاد کشور آوردند

رویداد ۲۴ | مِلاک برای مدیر شدن در این دولت قرار گرفتن در دایره خودی‌ها و همچنین دانشگاه امام صادقی بودن است که اگر اقتصاد ایران با شلختگی بی مثالی روبرو است، به همین دلیل است.

کارشناس اقتصادی عنوان کرد: دولت سیزدهم در حالی بالاجبار به کار خود پایان خواهد داد که به طور کاملا آشکاری از فقدان تخصص و نگاه کارشناسی رنج می‌برد. در واقع مِلاک برای مدیر شدن در این دولت قرار گرفتن در دایره خودی‌ها و همچنین دانشگاه امام صادقی بودن است که اگر اقتصاد با شلختگی بی مثالی روبرو است، به همین دلیل است.

مهدی پازوکی، گفت این روز‌ها اخبار زیادی از نامزد شدن یا نشدن این چهره و آن چهره در انتخابات به در رسانه‌ها منعکس می‌شود. به نظر من کسانی باید برای رقابت اعلام آمادگی کنند که تجربه کافی داشته باشند و همچنین این قابلیت را داشته باشند که بتوانند از افراد شاخص و کارنامه دار برای حضور در دولت دعوت کنند.

نکته مهم دیگر هم چیزی جز این نیست، دولتی می‌تواند با قدرت باشد و تاثیرگذاری از خود به جای بگذارد که منتخب اکثریت مردم باشد تا این قابلیت را داشته باشد که مطالبه‌های عمومی را بشناسد و برای تحقق آن‌ها راه کار‌هایی کارشناسی و واقع بینانه‌ای در نظر بگیرد.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما