تاریخ انتشار: ۲۰:۵۷ - ۱۲ تير ۱۴۰۳

نمایش مودم‌های رومیزی ۵ G همراه اول در الکامپ ۱۴۰۳

همراه اول در مسیر اتصال به آینده هوشمند، مودم‌های رومیزی مبتنی بر فناوری ۵ G را که مختص کاربران حرفه‌ای و کسب‌وکار‌ها است، در الکامپ ۱۴۰۳ ارائه کرد.

نمایش مودم‌های رومیزی ۵ G همراه اول در الکامپ ۱۴۰۳

رویداد ۲۴ | به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در بیست و هفتمین رویداد بین المللی الکامپ، مودم‌های رومیزی نسل پنجم را که بخشی از برنامه توسعه ۵G و تکمیل این نسل از فناوری ارتباطی است، ارائه کرد.

استفاده همراه اول از دانش متخصصان داخلی و ظرفیت تولید داخل برای تأمین مودم‌های ۵G و همچنین بهره مندی از مودم‌های روز بین المللی، منجر به ارائه سبد متنوعی از محصولات مودم رومیزی ۵G برای مشترکان همراه اول و با تأکید بر حوزه سازمانی شده است.

در این مودم‌ها که مدل ارتباط سلولی با یک روتر Wi-Fi ترکیب شده، عملا یک شبکه وای فای محلی را در اختیار قرار می‌دهد که مشترکان می‌توانند با اتصال به آن، به استاندارد‌های ارتباطی این نسل اعم از نرخ بالای انتقال داده، تاخیر کم و اتصال قابل اعتماد دست یابند.

اصولا این مودم‌ها برای کاربران حرفه‌ای و کسب و کار‌هایی است که نیازمند دسترسی سریع و مطمئن به شبکه اینترنت هستند؛ این مودم‌ها فناوری نسل پنجم ارتباطات همراه اول را به خدمت می‌گیرد تا تجربه‌ای بی نظیر از سرعت و پایداری کیفیت را برای کاربران رقم بزند.

به عبارت دیگر مودم رومیزی ۵G دستگاهی است که دستگاه‌های دیگر (مانند گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها یا رایانه ها) را قادر می‌سازد به شبکه نسل پنجم ارتباطی متصل شوند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
نظرات شما