کوهنورد اصفهانی، تصمیم‌گیر بیمه سرمد!/ یک ژن خوب عصاکش ژن خوب دیگر شد!
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۷
گزارش رویداد۲۴ از وضعیت نابسامان مهمترین شرکت بانک صادرات؛
انتصابات پرابهام بیمه سرمد توسط مجتبی کاتب در حالی انجام می‌شود که تاکنون خبر دقیقی از تایید صلاحیت فنی فرزند پرنفوذ نماینده مجلس توسط بیمه مرکزی به صورت رسمی اعلام نشده است

کوهنورد سه شغله در بیمه سرمد!/ یک ژن خوب عصاکش ژن خوب دیگر

رویداد۲۴  کم نیستند افرادی که هیچگاه نگران استخدام نبوده‌اند و خبری از آزمون‌های استخدامی ندارند؛ افرادی که به واسطه سخنان فرزند یکی از نمایندگان مجلس، به ژن خوب یا ژن برتر معرفی شده‌اند. مجتبی کاتب نمونه‌ای از همین چهره‌هاست که بدون تجربه بیمه پس از کش و قوس فراوان به عنوان رییس هیات مدیره یکی از شرکت‌های بزرگ بیمه‌ای ایران مشغول به کار است.

رویداد۲۴ پیش از این در گزارشی درباره نحوه ورود مجتبی کاتب به بیمه سرمد خبر داده بود و بنا به رزومه‌ای که خود کاتب منتشر کرده بود، نوشته بود که او سال ۸۸ یعنی در سن ۲۲ سالگی مدیرعامل و عضو هیات مدیره گسترش ارتباطات ماهواره‌ای امروز، عضو هیات مدیره شرکت واگن‌سازی پلور سبز، رییس هیات مدیره خودرو‌های سفارشی ایران خودرو، نایب رییس هیات مدیره شرکت پرسی ایران گاز تهران، نایب رییس هیات مدیره شرکت آلوپن، قائم مقام مدیر عامل شرکت گسترش انفورماتیک ایران و رییس و عضو هیات امنا دانشگاه علمی کاربردی مرکز گسترش انفورماتیک ایران بوده است!
 
رئیس هیات کوهنوردی تصمیم‌گیر شرکت بیمه‌!

اما ماجرای حضور کاتب به اینجا ختم نمی‌شود؛ آنگونه که خبرنگار رویداد۲۴ کسب اطلاع کرده انتصابات غیرتخصصی در بیمه سرمد به عنوان بزرگترین و مهمترین شرکت بانک صادرات، یکی از فعالیت‌های رئیس هیات مدیره جدید این شرکت است؛ آنگونه که به تازگی فردی که هیچ سابقه فعالیت در بیمه نداشته، توسط مجتبی کاتب به عنوان رییس شعبه بیمه سرمد اصفهان انتخاب شده است. مسعود نصر اصفهانی که در اصفهان در هیات کوهنوری مشغول بوده و به تازگی ریاست این هیات را برعهده گرفته، به عنوان رییس شعبه اصفهان منصوب شده است. جستجوی نام نصر اصفهانی نشان می‌دهد او علاوه بر ریاست هیات کوهنوردی اصفهان، به عنوان معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور نیز مشغول است. بدین ترتیب شغل سوم نصر اصفهانی توسط مجتبی کاتب برای او فراهم شده است تا نصر اصفهانی از کانون مساجد به ریاست بیمه برسد!
 
فرزند رئیس جهادکشاورزی، مدیر بیمه شد!

انتصاب دیگر مجتبی کاتب،  فرزند رییس سابق سازمان جهاد کشاورزی یکی از شهرهای شمالی است که به عنوان مسئول بیمه سرمد در استان مشغول به کار شده است.
 
این انتصابات پرابهام درحالی توسط مجتبی کاتب انجام می‌شود که تاکنون خبر دقیقی از تایید صلاحیت فنی فرزند پرنفوذ نماینده مجلس توسط بیمه مرکزی به صورت رسمی اعلام نشده است و حضور سرپرست پس از ۸ ماه در یک شرکت بیمه برخلاف تبصره ۱ ماده ۱۷ آیین نامه شماره ۴۰ شورای عالی بیمه است و بیمه مرکزی تاکنون نتوانسته است در اجرای ماده ۴۱ قانون تاسیس بیمه مرکزی به وظایف ذاتی و قانونی خود عمل کند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: