تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
بهای سکه رشد کرد؛
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۵۸۶ هزار تومان افزایش یافت. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

قیمت طلا، دلار، سکه و ارز امروز ۹۷/۱۲/۲۷

رویداد۲۴ امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به روز کاری قبل در قیمت ۴ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و ۶۲۷ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۵۸ هزار تومان فروخته می‌شود.


سکه تمام‌بهار آزادی ۴ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان
سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۹۴ هزار تومان
نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان
ربع‌سکه بهار آزادی یک‌میلیون و ۶۲۷ هزار تومان
سکه‌گرمی ۸۵۸ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۶ هزار و ۷۷۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان در بازار تهران معامله می‌شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۳۰۳.۶ دلار معامله می‌شود.


قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۶ هزار و ۷۷۰ تومان
قیمت هر گرم طلای ۲۴ عیار ۵۵۶ هزار تومان
قیمت هر مثقال طلا یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان
قیمت اونس طلا ۱۳۰۳.۶ دلار

صرافی‌های بانک‌ها قیمت دلار را برای روز جاری، ۱۲ هزار و ۸۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۴۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری قبل تغییری نداشته است.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.


قیمت دلار ۱۲ هزار و ۸۹۰ تومان
قیمت یورو ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۱۰۸ تومان
قیمت درهم ۳ هزار و ۵۱۱ تومان

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: