تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۸
قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز پنج شنبه دهم مرداد نسبت به روز گذشته کاهش یافت به طوری که هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت خورد.
قیمت دلار، ارز، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۵/۱۱
رویداد۲۴ براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر روز پنج شنبه ۱۰ مرداد قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون تومان معامله می‌شود.

لازم به ذکر است که در گزارش پیش رو به دلیل تعطیلی بازار رسمی، آخرین نرخ طلا و سکه مربوط به روز پنجشنبه می‌باشند و تنها مظنه ارز‌های پرطرفدار به روز شده است.

در بازار آزاد امروز هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، ربع سکه با ۱۰ هزار تومان افزایش نسبت به معاملات دوشنبه یک‌میلیون و ۴۳۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۳ هزار و ۹۸۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۰۷ دلار قیمت خورد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز پنج شنبه ۱۰ مرداد ۹۸صرافی ملی قیمت دلار را برای پنج شنبه دهم مرداد با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی چهارشنبه، ۱۱ هزار ۹۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵۰ تومان کاهش داشت و ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار ۴۰۰ تومان است.

قیمت انواع ارز در بازار امروز پنج شنبه ۱۰ مرداد ۹۸؛ بازگشت دلار به کانال ۱۲ هزار تومان

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد.

اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کنید.

امروز در بازار آزاد دلار به کانال ۱۲ هزار تومان بازگشت. پس از آنکه در روز چهارشنبه دلار تا قیمت ۱۱۸۷۰ تومان نیز پایین کشیده بود از اوایل روز پنجشنبه به ۱۲۰۰۰ تومان بازگشت و این قیمت‌ها در روز جمعه نیز به دلیل تعطیلی بازار رسمی همچنان پابرجاست.


قیمت دلار و ارز بانکی در روز پنج شنبه ۱۰ مرداد ۹۸


براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (پنج شنبه دهم مرداد ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۰ هزار و ۹۳۷ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۴۰۳ ریال ارزش‌گذاری شد.
 
منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: