تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۹۲ نظر

فروش بیضه در ایران با ۷۰ هزار دلار!

خرید و فروش و قاچاق اعضای بدن از سال‌ها پیش در ایران و تمام دنیا مطرح بوده است، اما اخیرا فردی در کردستان عراق مدعی شده که یکی از بیضه‌های خود را در ایران به قیمت ۷۰ هزار دلار فروخته است، امری که به زعم بسیاری از متخصصان و پزشکان غیرممکن و محال است، زیرا هنوز دانش پزشکی نتوانسته به پیوند بیضه دست پیدا کند.

فروش بیضه در ایران با ۷۰ هزار دلار!

رویداد۲۴ چندی پیش رسانه‌های اقلیم کُردستان عراق در گزارشی خبر دادند که شخصی از این منطقه با ارتباط با مافیای قاچاق اعضای بدن، به ایران آمده و یکی از بیضه‌هایش را با قیمت ۷۰ هزار دلار فروخته است. این فرد ادعا می‌کند که پس از مراجعه به ایران و انجام آزمایش‌ها به او گفته‌اند که بیضه او کاملا سالم نیست و تنها ۵۰ هزار دلار می‌ارزد که در نهایت او نیز قبول می‌کند یکی از بیضه‌هایش را توسط کادر پزشکی بردارند. این شخص پس از فروختن بیضه‌هایش دچار مشکلات اجتماعی عدیده‌ای با خانواده می‌شود به طوری که همسرش از او جدا می‌شود.


باتوجه به اینکه تاکنون چنین موضوعی در دنیا مطرح نشده بود برای بررسی صحت‌و‌سقم این ماجرا در نخستین مرحله موضوع را به اطلاع انجمن اهدای عضو ایران رساندیم که آنان بلافاصله اعلام کردند: «به اطلاع می‌رسانیم که این خبر جعلی بوده و چنین فرایندی امکان‌پذیر نیست». پس از آن نیز در پیامی به کانال تلگرامی بانک جامع اطلاعات اهدا‌کنندگان عضو، روند این پیوند در ایران را جویا شدیم که آنان نیز از چنین پدیده‌ای اظهار بی‌اطلاعی کردند.

پیوند بیضه در دنیا امکان‌پذیر نیست

به نظر می‌رسد ماجرای خرید و فروش بیضه تنها مختص به ایران و منطقه نیست، بلکه خبر فروش بیضه در جهان مبحث قدیمی بوده، ولی چندان شایع‌تر از فروش اعضایی نظیر کلیه، قلب، کبد و ... نیست؛ چرا که به گفته دکتر شهریار ناطق جراح و متخصص کلیه، پروستات، مجاری ادرار و تناسلی هنوز علم پزشکی نتوانسته است به علم پیوند بیضه دست پیدا کند.

این پزشک متخصص در پاسخ به این سوال که آیا پیوند بیضه در جهان انجام می‌شود، اظهار کرد: چنین موردی امکان‌پذیر نیست، در واقع در هیچ جای دنیا عمل پیوند بیضه انجام نشده است و در حال حاضر علم بشر به آن سطح نرسیده که بتواند پیوند بیضه انجام دهد؛ همچنین موضوع پیوند بیضه با پیوند‌های کبد و کلیه تفاوت دارد و هنوز این سطح از تخصص پزشکی در جهان امکان‌پذیر نیست؛ اما خرید و فروش اسپرم در محافل پزشکی مطرح بوده و امری طبیعی است.

فروختن بیضه برای خرید نیسان آبی

هرچند موضوع خرید و فروش و پیوند بیضه در ایران و منطقه غیرممکن اعلام شد؛ اما هنوز این سوال وجود دارد که وقتی پیوند بیضه در حال حاضر امکان‌پذیر نیست پس چرا برخی مبادرت به خرید و فروش آن می‌کنند؟ در بررسی‌های بیشتر در سایت‌های خارجی خرید و فروش اعضای بدن و قاچاق آن در جهان مشخص شد که در تاریخ دوم دسامبر ۲۰۱۳ در سایت (http://Businessinsider.com) خانمی که کارمند یک شرکت تجاری است در یادداشتی ذیل عنوان «شش راه درآمد‌زا و کمک به دنیای پزشکی» نوشته بود: «در دنیا افراد زیادی هستند که از طریق خرید و فروش اعضای بدنشان به نوعی کاسبی می‌کنند. یکی از شش راه فروش اعضای بدن، فروختن بیضه‌ها است.»

در این یادداشت آمده که در شبکه تلویزیونی (TLC Extreme Cheapskates) شخصی به اسم «مارک پریسی» که ساکن لاس‌وگاس است و زندگی‌ای معمولی داشته برای بهتر شدن وضع زندگی‌اش حاضر به فروش یکی از بیضه‌هایش به قیمت ۳۵ هزار دلار شده است. این شخص در برنامه تلویزیونی «THE doctor» که از شبکه TLC پخش می‌شود، گفته است برای آن که بتوانم نیسان آبی مورد علاقه‌ام را بخرم یکی از بیضه‌هایم را فروخته‌ام.

همچنین در سایت «Snopes.com» در سال ۲۰۱۱ شخصی با نام «دیوید میکلسون» در تحقیقی با عنوان «آیا می‌توان بیضه‌های انسان را از ۳۵ هزار دلار تا ۵۰ هزار دلار به فروش رساند؟» به این موضوع پرداخته است. در این تحقیق آمده که در شهر‌ها و بسیاری از دانشگاه‌های آمریکا همواره برای تحقیق در خصوص این عضو بدن انسان، به دنبال خرید و فروش بیضه‌ها هستند.

خرید و فروش بیضه در تگزاس قانونی است

همچنین شخص دیگری مدعی شده که بیضه سمت چپش را به قیمت ۵۰ هزار دلار به دانشگاه وندربیلت «Vanderbilt» فروخته است. فرد دیگری ادعا کرده که بیمارستانی با نام «Gainesvall» به صورت کاملا تخصصی به این موضوع پرداخته و به دنبال آزمایش روی افراد دهنده است. علاوه بر این در یادداشت مذکور آمده است که بیمارستانی در «تگزاس» بیضه را به قیمت ۵۰ تا ۶۰ هزار دلار از افراد فروشنده می‌خرد و این خرید و فروش‌ها به‌صورت کاملا قانونی انجام می‌گیرد. در جای دیگر از گزارش، عنوان شده که بزرگ‌ترین دانشگاه ایالت تنسی «Tennessee» هم به این موضوع می‌پردازد و براساس سایز و سالم بودن، بیضه‌ها را از ۱۰۰ تا ۱۶۰ هزار دلار از افراد دهنده می‌خرد.

برای بررسی دقیق‌تر این موضوع به دانشگاه‌های مذکور ایمیلی ارسال کردم؛ اما هیچیک از این مراکز پاسخی به نامه‌ها ندادند. پس از آن نیز در همین رابطه با کلینیک پزشکی «double check» در سوئیس مکاتبه کردم و از آن‌ها در خصوص این مسئله در قاره اروپا پرسیدم که جواب دقیقی ندادند و اعلام کردند: «ما جوابگوی این چنین موضوعات نیستم و فقط در خصوص چکاپ‌ها و آزمایش‌های پزشکی و نظر‌هایی که مرتبط به آن‌ها باشد، پاسخ می‌دهیم. گویا این مسئله یا در اروپا شایع نیست و یا خرید و فروش اعضاء مبحث مسئله‌داری است.»

در ادامه این ماجرا نیز دکتر رضا مطیعی عضو انجمن اورولوژی اروپا و جراح کلیه، مجاری ادراری و ناباروری مردان هم با تکذیب این پدیده گفت: «این موضوع صحت ندارد و اصلا چیزی به‌نام پیوند بیضه در دنیا وجود ندارد.»

خرید و فروش اعضای بدن انسان غیرقانونی و ممنوع است

پس از بررسی‌های خارجی شروع به تحقیق در خصوص وجود داستانی با نام خرید و فروش بیضه در ایران کردم و با تعدادی از سایت‌ها و کانال‌های اینستاگرامی و تلگرامی فروش و اهدای عضو و همچنین پزشکان متخصص اورولوژی ارتباط گرفتم. دکتر کیوان آقا محمد پور فوق تخصص اورولوژی در پاسخ به این سوال که آیا تا به امروز در خصوص خرید و فروش بیضه چیزی شنید‌ه‌اید، گفت: «من تا به حالا با موردی این گونه برخورد نکرده‌ام و یا درباره قاچاق این عضو در ایران چیزی نشنیده‌ام.»

علاوه بر این نیز دکتر مسعود هاشمی متخصص جراحی کلیه، ناباروری و ناتوانی جنسی عنوان کرد: «من جراح پیوند نیستم؛ ولی اطلاع دارم هرگونه خرید و فروش اعضای بدن انسان غیرقانونی و ممنوع است.»؛ اما دکتر عباس حسن‌پور متخصص کلیه، مجاری ادراری و تناسلی موضوع پیوند بیضه در آزمایش‌ها روی حیوانات را تایید کرد و عنوان کرد که «هنوز گزارشی از پیوند بیضه به انسان در جهان ندیده‌ام. تاکنون پیوند بیضه فقط در حیوانات انجام شده و آن هم به محل اصلی پیوند زده نشده، بلکه به داخل شکم وصل شده است؛ زیرا پیوند به محل اصلی در حال حاضر بسیار مشکل است، اما باید بدانیم که بیضه مصنوعی یا پروتز وجود دارد.»

همچنین پس از طرح موضوع پیوند بیضه با یکی از صفحه‌های اینستاگرامی با نام پزشکان برتر که اطلاعات زیادی در زمینه‌های پزشکی منتشر می‌کند و نزدیک به ۵۰۰ هزار فالوئر دارد، اشاره کردند که تابه حال با چنین موضوعی برخورد نکرده‌ایم و انجمن اهدای عضو ایران هم در مکاتبه‌ای از جعلی بودن و امکان ناپذیر بودن این مطلب به ما اطلاع داده بود.

داستان فروش بیضه در عراق شایعه است

در نهایت پس از پرسش و پاسخ با متخصصان و پزشکان متبحر در امر پیوند عضو و همچنین مراکز اهدا و پیوند عضو در ایران مشخص شد که یا قضیه آن شخص کُرد عراقی که ادعا کرده بود به ایران آمده و یکی از بیضه‌هایش را فروخته، یک داستان ساختگی است یا با توجه به ممکن نبودن پیوند بیضه در ایران و جهان، باند‌هایی مبادرت به قاچاق این عضو از بدن می‌کنند و آن را در اختیار موسسات و یا مراکز تحقیقاتی در داخل و یا خارج کشور می‌گذارند؛ اما دکتر رضا مطیعی عضو انجمن اورولوژی اروپا فرضیه به‌کارگیری عضو نرینه مردان در مراکز تحقیقاتی پزشکی و آزمایشگاهی را نیز رد کرد و گفت: «تاکنون چنین عملی حتی یک مورد هم در جامعه پزشکی گزارش نشده است و فقط این موضوع چندین بار در حد شایعه در دنیا مطرح شده که از سوی جوامع پزشکی تکذیب و رد شده است.»

بعد از بررسی داده‌ها، مسئله دیگری ذهنمان را درگیر کرد و این سوال برایمان مطرح شد که اگر نهاد‌های پزشکی و یا تحقیقاتی نیازی به آزمایش روی بیضه‌ها داشته باشند، از کَیس‌های فوت شده که اعضایشان را به نهاد‌های پزشکی اهدا می‌کنند، استفاده خواهند کرد و دیگر چه نیازی به هزینه‌های هنگفت در این زمینه دارند؟ بر همین اساس با یکی از دلالان خرید و فروش اعضای بدن به نام «ر. ل» که در زمینه خرید و فروش کلیه مبادرت می‌کند تماس گرفتیم که او نیز عنوان کرد: «حوزه کاری من کلیه و کبد است و اطلاعی از خرید و فروش بیضه ندارم؛ اما اطمینان هم ندارم که چنین چیزی در کشور امکان نداشته باشد.»

در حالی که بازار شایعات و ادعا‌های خرید و فروش بیضه در منطقه داغ است؛ اما مبحث قاچاق اعضای بدن انسان یکی از کاسبی‌های پردرآمد نه برای انتقال دهندگان، بلکه برای دلالان است. در این میان موضوع خرید و فروش بیضه نیز یکی از اشکال این تجارت پر سود است که در این گزارش به برخی جنبه‌های درست و کذب بودن آن پرداختیم.

 

منبع: ایسکا نیوز

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۹۲
فرزاد اولی پور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
3
5
سلام.جوانی 21 ساله هستم خواهان فروش بیضه چپ را دارم.ب دلیل نیاز مالی ب فروش میرسد.با گروه خونی آ مثبت......شماره تماس 09182956959
رحیم خضری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۰
1
4
سلام خواهان فروش بیضه چپ هستم به دلیل نیاز مالی قیمت توافقی شماره تماس 09147655837 تلفن 04458410267
رضا نادری
|
Iraq
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۴
2
3
سلام خواهان فروش بیضه چپ هستم به دلیل نیاز مالی ۰۷۵۰۶۷۳۶۱۸۰
Pooyraz_ardovan
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۴:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۳۱
2
2
نمیدونستم میخرن

09376524452
0تا100 هستم در خدمتتون
حسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
0
2
بیضه چپ خودم را میفروشم 09108769868
فرشاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۰
0
1
فروش بیضه یا مغز استخوان یا قسمتی از کبد ۰۹۲۱۳۲۹۳۷۸۴
پاسخ ها
شهریار احمدی
| United States of America |
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۶
فروش بیضه چپ کاملا آک و استفاده نشده مجرد هستم ۲۰ میلیون تومان
۰۹۱۶۷۴۹۷۱۸۳
قادر خان
|
United States of America
|
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۶
0
1
فروش بیضه سالم لطفا مشتری واقعی پیام بده
جعفر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
2
1
خواهان فروش یک کلیه _ یک بیضه_یک چشم_یک شش_یک گوش
و نصف کبد هستم ...مشتری واقعی پیام بده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
داداش دیگه تمام شدی
لال
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۵
داداش خودت بنداز جلو ماشین کمتر ضرر میبینی
امیرحسین
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
واقعا گریه اوره .خدا لعنت کنه باعث این همه بدبختیو .اگر چه توان خرید اومده پایین ولی توان فروش رفته بالا .غبلا کی جرات میکرد چشمشو بفروشه ...
حمید لطفی زاده
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
کلیه یدونه میفروشم با گروه خونی آ+
نيما
|
Germany
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۱
1
0
بیضه فروشی سالم ۲۹ ساله فورری جهت هماهنگی واتس اپ ۰۹۱۹۶۳۲۶۰۴۸
یگانه رضایی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۳
0
0
خواهان فروش کلیه و قرنیه چشم
09120956273
دانیال
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
0
برای خرید به ایمیل پیام ارسال کنید
مهران
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۴
0
1
فروش بیضه به قیمت روز کسی خواست زنگ بزنه با گروه خونی آ+09307301638
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
1
0
فروش بیضه با قیمت روز
09903095609
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
فروش بیضه .09192595175
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
خواهان فروش 09192595175
نادر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
0
0
فروش بیضه
تخفیف به خریدار واقعی09121443903
سروش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
0
0
فروشنده تضمینی
09033208120
علی عبدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۴
1
0
من بخاطر مشکل مالی حاضر به فروش بیضه سمت چپ حستم ۰۹۹۰۵۲۹۵۲۳۲
اخ و بخت عسکر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
0
1
اخ تا قیومت
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
0
0
بیضه میفروشم 09160425262
پریسا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
0
0
فوری فروشی کلیه سمت راست بیضه سمت چب قسمتی از کبد قسمتی از قرنیه چشم 09352461744
09197295483
پریسا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
0
0
با سلام فروش فوری بیضه چپ و مغز استخوان و قسمتی از کبد زیر قیمت09197295483
09352461744
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
0
0
فروش بیضه چپ فوری
فرامرز رهنما
|
United States of America
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۱
0
0
هر چی بدرد بخور پیدا کر دید تو بدنم فروشیه
ناصر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
0
0
من مایل هستم بیضه ام رو بفوشم مجردم 09366511359
بهرام عظیمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸
0
0
بیضمو می فروشم 33سالمه شماره تماس 09109009811گروه خونی او مثبت
سامان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
0
0
بیضه فروشی کاملا سالم . ۲۹ سالمه ازمایش دادم هیچ مشکلی ندارم . قیمت رو همه جوره راه میام ۰۹۱۹۶۳۲۶۰۴۸
سیروس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۸
0
0
من بیضمو میفروشم
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۱
0
0
سلام اگه مشتری پیدا شد منم بیضه چپم رو می‌فروشم زیر قیمت بیست سال ورزش کردم گروه خونی ب مثبت ۰۹۱۶۲۴۳۵۷۴۷
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
2
0
سلام من مردی بالغ وسالم هستم ودوتا بچه هم دارم ومیخواهم یکی از بیض هاموبفروشم به قیمت روز
شماره تماس ۰۹۳۵۵۸۵۲۴۷۲درضمن من۳۲سال سن دارم واگه هرکسی دراین کار وارد وبتونه درکشورهای عربی خواستموانجام بده پورسانت خیلی خیلی خوبی بهش میدم
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۰
1
0
سلام من یک مرد۳۲ساله هستم ومیخوام یکی از بیضهاموبفرشم شماره تماس۰۹۳۵۵۸۵۲۴۷۲
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۳
0
0
فروش هر دو بیضه ۰۹۲۲۷٦۷٤۳۷۷
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۱۷
0
0
فروش بیضه 09331280145
سهراب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
0
0
فروش بیضه سالم 09356832535
سهراب
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۲
0
0
فروش بیضه سالم 090568325235
علی اصغر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
0
0
سلام جوان ۲۳هستم فروش بیضه چپ
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
0
0
فروش بیضه فوری فقط تلگرام پاسخگوام ۰۹۰۵۵۱۵۸۵۵۸
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
0
0
سام من بیضه چپ بعلاوه کلیه سالم میفروشم
09120376219
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
0
0
09037846068فروش بیضه چپ
اسماعیل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۹
0
1
40سالمه سه تا بچه دارم بخاطر مشکلات مالی بیضه ی خود را میفروشم :09903172648
Ebi
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
0
0
واقعا مگه بیضه رو هم میشه فروخت؟کلیه و کبد و شنیده بودم ولی این یکیو نشنیده بودم.
الان کلیه رو چند میخرن؟
پاسخ ها
ابوالفضل
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
مفت
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۰
0
0
منم میفروشم
اسد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۱
0
0
سلام دوستان منم یکی از بیضه هامو مفروشم.هرکدوم شما بخاین؟؟؟درخدمتم ۰۹۰۲۸۱۹۲۷۲۶
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۰
0
1
بیضه چپ یا راست فروشی.
خریدار واقعی تماس بگیرد فوری
استفاده نشوده پلمپ
مجردم
بهنام
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۷
0
1
سلام به علت مشکل مالی میخوام بیضه چپمو به قیمت روز بفروشم. در ضمن گروه خونی ب منفی09149506794 منتظرم؟ 36 سالمه سه تا بچه دارم. تکی و دقلو
ممد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۸
0
0
زیر قیمت میفروشم...
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۱
0
0
بخاطر مشکل مالی بیضه چپ مو میفروشم سنمم۱۹سال هست هرکی خاست زنگ بزنه ۰۹۰۵۵۵۱۲۹۰۰
بدبخت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۲
0
0
منم بیضه مو میفروشم اینم شمارم،افسوس که یه کلیه دارم وگرنه کلیه هم میفروختم،تورو خدا مشتری بود زنگ بزنین خیلی بیچارم متاهلم هیچی ندارم وبیکارم داراییم شده ۱۰ میلیون پول پیش خونه
۰۹۱۸۲۹۷۹۵۳۵
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۳
0
0
منم میفروشم
فربد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۴
0
0
سلام خواهان فروش بیضه چپ هستم با قیمت روز ۲۲ساله هستم مجرد
reza
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۲
0
0
سلام خواهان فروش بیضه هستم هر چه زودتر بهتر قیمت توافقی
09913845298لطفا هر کی خواست با این شماره تماس بگیره
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
0
0
سلام من جفت بیضه هامو می‌فروشم 33سالمه مجرد هستم خریدار تماس بگیرد 09305177071
سعید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۷
0
0
سلام جفت بیضه هامو می‌فروشم تخفیف هم میدم نیاز مالی دارم 33سالمه مجرد هستم نیازمند ها تماس بگیرن گروه خون B+ خریدار تماس بگیرد تهران هستم 09305177071
Naqib
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
0
0
فروشنده بیضه هستم 09926408114
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸
0
0
منم بیضم رو می فروشم ۰۹۱۰۱۹۴۴۲۷۲
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
0
0
جوان 19 ساله هستم سالم و ورزشکار بیضه هامو میفروشم به دلیل نیاز مالی فوری اگر کسی راهی سراغ داره حتما اطلاع بده تازنده ایم دست همو بگیریم
ایدی تلگرام godi2002@
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۲
0
0
جفت بیضه هامو میفروشم کاملا سالم گروه خونیo+شماره تماس ۰۹۰۱۱۷۳۹۱۵۴
ن_ت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۴
0
0
بخدا اینقدر وضع مالیم خرابه که اگه خریدار هست دو تا بیضه هامو میفروشم هر کی خریداره تماس بگیره
شهاب دهقان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
0
0
فروش بیضه،مغزاستخوان،کبد،قرنیه چشم،کلیه،همه سالم با گروه خونیo+
۰۹۹۲۰۳۷۰۶۰۸
۰۹۰۱۴۳۸۷۷۱۳
احمداحساقی
|
Germany
|
۰۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
0
0
خریدار بیضه چپ ۰۹۰۲۸۳۹۲۸۲۸ فقط ۱۸ ساله
هادی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۶
0
0
سلام.یکی یا حتی دوتا از بیضه هامومیفروشم.اهل تبریز ۳۶ساله.
لطفا از طریق واتس اپ پیام بدید یا تماس بگیرید
۰۹۱۴۳۲۶۶۸۱۷
Mehdi
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۷
0
0
بیضه هامو میفروشم چون میخوام تغییر جنسیت بدم سالم هستم تا هورمون تراپی نکردم میخوام بفروشم خریدار واقعی ب واتس اپ پیام بده یا زنگ بزنه 09106643253
هیربد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
0
0
سلام فروشنده یک بیضه چشم کلیه ونصف کبد هستم یک شش مغزاستخوان هستم گروه خونیم b +هست ب مثبت هست گروه خونیم ۲۲سالمه ورزشگار هستم
Shayan
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
0
0
سلام جوانی ۲۲ساله هستم و به دلیل مشکل مالی بیضه چپ را میفروشم متاهلم ام و یه دونه بچه دارم .
بهرام محمدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
0
0
مشکلات دکه دارن کیوسکداران تهران مستضعفین افراد انقلابی و مستاصل پابرهنه ها کوخ نشینان

جانباز50 % دکه دار کیوسک داران تهران دفاع مقدس هستم بعلت مشکلات مالی به جان آمده از ظلم شهرداری تهران جناح اصلاح ‌طلبان جمهوری اسلامی ایران

قصد فروش کلیه و کبدم را دارم

کبد فوروش فوری با گروه خونی + o

کلیه فوروش فوری با گروه خونی + o

تلفن تماس : 09122727212 دکه دار
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۵
0
0
بیضه و کلیه میفروشم ۰۹۳۹۷۷۸۴۹۱۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۹
0
0
سلام بیضه چپم۱۶۰دلار میفروشم مشتری واقعی بتماسه۰۹۳۷۵۰۹۳۳۹۷
حامد
|
Belgium
|
۱۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
0
0
نیمی از کبدم رو میفروشم آ منفی ورزش کار هستم ۲۵ سالمه کاسنی ک به کبد نیاز دارند تماس بگیرند ۰۹۳۶۶۸۳۶۸۲۶
۳۰۰ م تومان
حمید براتی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۳
0
0
خریدار هستم
بیضه فقط چپ باشه
سه عدد
۰۹۴۹۸۲۶۳۱۸۹
اشکان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۵
0
0
۲۸ساله یدونه بچم دارم
محسن
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۸
0
0
فروش بیضه سمت چپ 09174000270 گروه خونی o+ دو تا پسر دارم .
shafiq
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
0
0
میخام یکی از بیضه هامو بفروشم. 20سالمه
09193157499
اسماعیل
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۴
0
0
هر دو بیضه فروشی موجوده 09187749162
فرشاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
0
0
فروش بیضه فوری به علت مالی بیضه چپ فروخت میشه09059600367به این شماره تماس بگیرد
فرشاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
0
0
فروش بیضه فوری 09059600367
جلال
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۳
0
0
سلام ۳۵سالمه سالم سالم ام هستم بیضه و مو ومغز استخوان ام رو میفروشم بقران حقیقت رو میگم ۰۹۱۱۴۴۵۵۱۲۵تورو خدا یکی بیاد بخره
صباح
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۲۶
0
0
بیضه سمت چپ میفروشم 31سالمه 3تا بچه هم دارم فروش فوری به دلیل کمبود مالی 09182956915
جعفر رضایی
|
Germany
|
۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
0
0
بیضه چپمو می‌خوام بفروشم اسپرم سازی قوی و بسیار درشت برای درست کردن مهندس دکتر پروفسور وهر چی دلتون بخواد ازش در میاد
قیمت توافقی
حسین رحیمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
0
0
سلام جوانی ۲۴ ساله هستم سالم.
بیضه سمت چپ و نیمی از کبدم را میفروشم.
09926477905.
نیما
|
United States of America
|
۰۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۹
0
0
فروش بیضه، کبد، مغز استخوان هرجای ایران و خارج از کشور 09210720718
رحیم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
0
0
سلام؛من ۳۷ساله هستم؛دارای سه فرزند؛بیضه هام کاملا سالمه؛به دلیل مشکلات مالی یکی از بیضه هام رو می فروشم.لطفا خریدار واقعی با من تماس بگیره
۰۹۱۷۹۱۸۴۰۹۷
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
0
0
فروش بیضه چپ گروه خونی Aمنی 09054908433قیمت توافقی
فرشاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
0
0
بیضه هام دوتاش میفروشم ۳۰ سالمه سالمم به دلیل مالی ۰۹۱۷۶۸۴۰۰۳۲
دانیال کورد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۹
0
0
باسلام فروش بیضه چپ سالم متاهل و دارای یک فرزند پسر هستم
سلام فروش بیضه 09918499976
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
0
0
بیضه
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۰۱
0
0
بیضه فروش چپ ‌راست باهم سالم و قبراق و سر حال به قیمت خوب میفروش و ب شرط میدم
اگه تو کشورهای عربی باشه راغب‌ترم ، کارایی بالایی داره
دارای یک فرزند دختر و سن خودمم ۴۲ سال دارم
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: