تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - ۰۳ آذر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۶ نظر
سردار فدوی:
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: خانواده‌های سپاه و بسیج حداقل ۵ فرزند داشته باشند، من ۵ فرزند و ۱۳ نوه دارم.

رویداد۲۴ سردار علی فدوی در همایش بسیج خواهران که صبح امروز برگزار شد با انتقاد از وجود دو فرزند برای خانواده‌ها، اظهار کرد:‌خانواده‌های بسیج و سپاه حداقل باید ۵ فرزند داشته باشند، من ۵ فرزند بیشتر ندارم که اگر بیشتر داشتم توصیه می‌کردم شما هم فرزندان بیشتری داشته باشید.

اگر بیماری همسرم نبود ۱۰ فرزند داشتم

وی ادامه داد: دلیل اینکه من ۵ فرزند بیشتر ندارم این است که قند همسر من در دوران بارداری فرزند پنجم بالا رفت و برای فرزند ششم، احتمال خطر جانی برای همسرم وجود داشت. اگر این خطر نبود من تاکنون ۱۰ فرزند هم داشتم.

جانشین فرمانده سپاه همچنین اظهار کرد: البته قرار است بچه‌های من جبران کنند. دختر کوچک من که متولد سال ۷۱ است ۴ بچه دارد. فرزندان زیر ۲۰ سال ازدواج کردند و در زمان دانشجویی همه بچه دار شدند. من الان ۱۳ نوه دارم و هدف گذاری ما هم ۲۵ نوه است. آخرین نوه‌ام را که خدمت رهبری بردم ایشان گفتند تعداد نوه‌هایت بیشتر شود.

وی تاکید کرد: فرزند آوری یک واجب محسوب می‌شود و اگر این واجب انجام نشود خداوند از ما سوال می‌کند.

نباید خام فروشی می‌کردیم

وی در ادامه با بیان اینکه سپاه و بسیج از اول انقلاب پای هر کاری هستند موفق شدند تصریح کرد: حضرت امام فرمودند ما مکلف به انجام تکلیف هستیم ما هم باید پای کار برویم و نتیجه را خدا رقم می‌زند. ما، چون به شرط‌هایی که خدا گفته عمل کرده‌ایم خداوند هم وعده‌هایش را محقق کرده و ما پیروز شدیم. اما چرا باید در برخی از مسائل بمانیم؟

وی با طرح این سوال که آیا باید یک ملت شریف در برخی از مسائل خود بماند؟ افزود:این یعنی ما پای رفع برخی از مسائل نرفته‌ایم که اگر می‌رفتیم موفق می‌شدیم. آیا مسائل اقتصادی کشور در شان مردم ماست؟ یک مشت الدنگ نفت ما را تحریم می‌کنند و ما گرفتار می‌شویم در حالی که از اول انقلاب امام خمینی گفتند ما نباید نفت را خام فروشی کنیم. همه دولت‌ها از اول انقلاب هم این را گفتند. اما در سال ۹۸ همچنان خام فروشی می‌کنند؛ و اکنون در شرایط تحریم گرفتار می‌شویم؛ که این خیلی بد است. اگر کاری وجود دارد و در آن موفق نشده ایم یعنی ما پایان کار نرفته‌ایم. اگر شروط خداوند را عمل می‌کردیم خداوند هم وعده خود را محقق می‌کرد.

بسیج مشکل اشتغال را حل می‌کند

سردار فدوی در ادامه گفت: سازمان بسیج بیش از ۵۰۰ شغل خانگی را احصاء کرده است که اگر این شغل‌ها عملی شود مشکلات اشتغال هم حل می‌شود. این مشاغل از جدیدترین مشاغل تا مشاغلی که هستندهزاران سال قدمت دارند. زنان باید در این موارد پای کار بیایند.

حجاب دستور خداست نه جمهوری اسلامی

وی ادامه داد: دشمن برای انجام برخی از توطئه‌های خود از زنان استفاده می‌کند. به طور مثال برخی بانوان فکر می‌کنند حجاب را جمهوری اسلامی آورده است در حالی که حجاب دستور خداوند است و خبیثان عالم ترویج بی حجابی می‌کنند که در این موارد هم خانم‌ها باید پای کار بیایند و با بی حجابی مقابله کنند.

توطئه را ۴۸ ساعته جمع کردیم

سردار فدوی در پایان با اشاره به ناآرامی‌های چند روز اخیر تصریح کرد: ما اطلاعات کاملی داریم که چه توطئه‌ی بزرگی ایجاد شد که در ۴۸ ساعت جمع شد و دشمن نمی‌تواند تصور کند که چگونه جمهوری اسلامی این توطئه را خنثی کرد از رئیس جمهور آمریکا تا رده‌های پایین‌تر از این توطئه حمایت کردند، ولی این توطئه ۴۸ ساعته جمع شد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
شیعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
5
چشم سردار چون شما پنج فرزند داری پیشنهاد پنج تایی داری اگه دوتا داشتی همون پیشنهاد بود هرچه ان خسرو کند شیرین بود
شهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
7
تامیتونی بیار پنج تا چیه پانزده تا
بیست تا سی تا شما مَشغول باش
این ملت خارج از صحنه هستند که برای یک وعده غذا باید دودوتا چهارتا بکنن! !!!شما مشغول باش!!!
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
6
حتمن این قدر پشتت گرمه که نگران آیندشون نیستی
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
4
جوانان ایرونی مثل من که چهل سالمه نتونستیم زن بگیریم اونوقت جناب سردار فدوی از داشتن ده تا فرزند صحبت میکنه ، بابا چرا فقط اونور قضیه رو میبینن اینا ، ادم مجرد بسختی داره زندگیشو میچرخونه ، وای به روزی که زن و بچه هم داشته باشه ، تصورشم آدمو میترسونه، همون که زن نگرفتیم خداروشکر، برای چی دختر مردم و بدبخت کنیم تو این شرایط بد و هولناک اقتصادی ، خداروخوش نمیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
7
اره با حقوق نجومی معلومه 5 تا فرزند داشتن اشکال نداره.
مردم ندارند بخورند ... دلار 12000 بنزین 3000 تومن دهه 60 ها مجرد قطعی اونوقت اینا میگن بچه بیشتر
ما از کجا بیاریم پول همین یه دونه روبدیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
5
شما پول دارید، اگه 10 فرزند نیاوری پس کی بیاره ؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: