تاریخ انتشار: ۲۰:۵۳ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی از مردم و فعالین اقتصادی مناطق آزاد کیش و اروند تشکر و قدردانی کرد.

مرتضی بانک

رویداد۲۴  به گزارش روابط عمومی دبیرحانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی بانک در این متن آورده است:

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

مردم بزرگوار، بازاریان و کسبه محترم مناطق آزاد کیش و اروند

همت والای شما در یاری رساندن به هم نوع ستودنی است؛ دست مریزاد
بیشتر بخوانید: مجهزترین و بزرگترین ایکس ری کامیونی در شلمچه به بهره برداری رسید
میهمان ناخواسته ایران "کرونا "شرایط دشواری بر ما تحمیل کرد و رنجی بر مردم ـ، اما مهربانی ایرانیان رنج را برگنج مهربانی همدلی همکاری محبت و مهربانی و دستگیری ازیکدیگر میسر کرده و قطعا پایان کرونا با برگ دیگری از خاطرات همراهی شما عزیزان در کمک به مردم را ورق خواهد زد.

برادران عزیزم

شما با تلاش مضاعف ـ همکاری و سخاوت و جوانمردی واژه همبستگی مثال زدنی ایرانیان را در شرایط سخت باردیگر ثابت نمودید.

اینکه پر از سخاوت همراه شدید و در مقام موجر از حق خود گذشتید قطع به یقیین برگرفته از ارتباطی خدایی است و اینکه پر از محبت همدل شدید و بار مسئولیت و نگرانی را از دوش مستاجرین خود برداشتید بدون شک نمایی از انسانیت محض است.
برادران بزرگوارم که نامتان محفوظ است و نیز سایر همدلان عزیز دستان بخشایشگر شما را به گرمی میفشارم و قدردان لطف شما هستم؛ و اجرشما درکمک به هموطنان نزد خداوند محفوظ و قطعا برکت زندگی امروز و ره توشه دنیای فانی خواهد بود.
همگی بر این وفاقیم که ما هم ریشه ایم و داعیه داران مردان و زنانی که از جان گذشتند تا این خاک جاندار بماند پس کنار هم و با هم برای ماندن این سرزمین بر این عهد خود می‌مانیم؛ و انشاء الله سازمان منطقه آزاد نیز در این جنبش خیر و خوبی شریک شما خواهد شد.

این عزم جزم و مهر مدامتان را منت داریم تا ابد...

مرتضی بانک


گفتنی است؛ در پی شیوع ویروس کرونا و شرایط سخت اقتصادی صاحبین غرفه در بازا‌های کیش و اروند در اقدامی خودجوش و خداپسندانه اجاره بهای واحد‌های خود را به مستاجرین خود بخشیدند.
مرتضی بانک
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
0
0
دقیقا ایشون برای چی تشکر کردند، ما متوجه نشدیم؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: