تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ - ۱۹ شهريور ۱۴۰۰

پیش‌بینی مهم برای بورس بازان!

اختری زاد گفت: مقاومت بعدی شاخص کل بورس در محدوده یک میلیون و ۷۰۰ هزار واحد است که شاخص کل در روز‌های آینده به سمت آن حرکت خواهد کرد.

پیش بینی بازار سهام

رویداد۲۴ نوید اختری زاد تحلیل گر تکنیکال بازار سرمایه با تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس بیان کرد: در تایم فریم هفتگی نمودار شاخص کل بورس تهران شاهد هستیم که در هفته های اخیر و با رسیدن به یک سطح مقاومتی بسیار مهم در محدوده یک میلیون و پانصد و چهل هزار واحد که آخرین بار در تاریخ ۱۷ بهمن ماه سال ۹۹ این عدد را به ثبت رسانده بود، با فشار فروش سنگین از سوی عرضه کنندگان بازار روبرو شدیم و شاهد یک واکنش منفی در کلیت بازار سرمایه هستیم.

این تحلیل گر بازار سرمایه در ادامه اظهار کرد: اما به نظر نمی‌رسد پایان راه صعود شاخص در این محدوده باشد و با نگاه به نوسان‌گر میانگین متحرک شاهد هستیم که همچنان گارد صعودی و موج رُشدی بازار می‌تواند ادامه داشته باشد و انتظار داریم این سطح مقاومتی طی روزهای آتی شکسته شود.

  اختری زاد در رابطه با این پرسش که مقاومت بعدی شاخص کل کجا است؟بیان کرد: مقاومت بعدی در محدوده یک میلیون و هفتصد هزار واحد است.که شاخص کل به سمت آن در روزهای آینده حرکت خواهد کرد.

  دلیل ریزش بورس

  اختری زاد در مورد تحلیل تکنیکال شاخص کل هم وزن نیز اظهار کرد: در تایم فریم هفتگی شاخص کل هم وزن شاهد هستیم که طی هفته‌های گذشته و در محدوده چهارصد هزار واحد شاخص کل هم وزن توانست الگوی کلاسیک مثلث تشکیل شده را رو به بالا بشکند و روند صعودی شاخص کل هم وزن را کلید بزند.

  این تحلیل گر تکنیکال بازار سرمایه در ادامه گفت: به نظر می رسد روند صعودی آغاز شده و این روند در شاخص کل هم وزن ادامه خواهد داشت و این شاخص به سمت هدف تیپیکال الگوی مثلث شکسته شده  تا سطوح پانصد الی پانصد و بیست هزار واحد رشد خواهد داشت.

  پیش‌بینی مهم برای بورس بازان!

  خبر های مرتبط
  برچسب ها: بورس ، بازار سرمایه
  نظرات شما