تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

اوانو برای انجام هر تراکنش در این اپلیکیشن آیفون ۱۳، مک‌بوک و اپل واچ جایزه می‌دهد

کاربران اپلیکیشن اوانو تا پایان آذرماه فرصت دارند با انجام هر تراکنش در قرعه‌کشی آیفون ۱۳، مک‌بوک، اپل واچ، آیپد و ایرپاد شرکت کنند.

اوانو برای انجام هر تراکنش در این اپلیکیشن آیفون ۱۳، مک‌بوک و اپل واچ جایزه می‌دهد

رویداد۲۴ به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی اوانو، کاربران اپلیکیشن اوانو می‌توانند از امروز اول آذر تا پایان آذرماه با انجام هر تراکنش در بخش‌های مختلف این اپلیکیشن در قرعه کشی آیفون ۱۳، مک بوک، اپل واچ، آیپد و ایرپاد شرکت کنند.

کاربران در این بازه زمانی، با خرید حداقل یک شارژ در اپلیکیشن اوانو برای سیم کارت‌های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل در قرعه کشی آیفون ۱۳ شرکت داده می‌شوند و با انجام حداقل یک تراکنش کارت به کارت در قرعه کشی آیپد شرکت می‌کنند.

همچنین کاربرانی که در آذرماه در اپلیکیشن اوانو حداقل یک بسته اینترنت خریداری کنند در قرعه کشی ایرپاد، کاربرانی که حداقل یک قبض پرداخت کنند در قرعه کشی اپل واچ و کاربرانی که از سرویس فروشگاه آنلاین اوانو حداقل یک خرید انجام دهند در قرعه کشی مک بوک شرکت داده می‌شوند.

گفتنی است حضور کاربران در قرعه کشی‌ها محدودیت ندارد و هر کاربر می‌تواند با انجام هر تراکنش در هر کدام از ۵ قرعه کشی شرکت کند و همچنین با انجام تمام تراکنش‌ها در تمام قرعه کشی‌ها شرکت کند.

به طور مثال کاربران با انجام تراکنش کارت به کارت تنها در قرعه کشی آیپد شرکت می‌کنند و در صورتی که قصد شرکت در قرعه کشی آیفون ۱۳ را نیز دارند باید حداقل یک تراکنش خرید شارژ نیز انجام دهند.

برای نصب اپلیکیشن اوانو می‌توانید از طریق https://ewano.app اوانو را نصب کرده و تا پایان آذرماه با انجام هر تراکنش در قرعه کشی شرکت کنید.

نظرات شما