تاریخ انتشار: ۱۶:۵۵ - ۲۴ دی ۱۴۰۰
رئیس هیات مدیره سایپا:

شایسته سالاری با تکیه بر توان داخلی سایپا دستور کار تیم مدیریتی جدید است

رئیس جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه برای کسب رضایت مردم و مهمتر از آن، رضایت خدا نیاز داریم بیشتر کار کنیم، اظهار کرد: نخستین موضوعی که تیم مدیریتی جدید سایپا در دستور کار قرار خواهد داد، شایسته سالاری با تکیه بر نیرو‌ها و توان داخلی این گروه خودروسازی است.

شایسته سالاری با تکیه بر توان داخلی سایپا دستور کار تیم مدیریتی جدید است

رویداد۲۴ به گزارش سایپانیوز، علیمردان عظیمی در آئین معارفه مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا از توان و استعداد بسیار بالایی در حوزه منابع انسانی برخوردار است که با شایسته سالاری می‌توان به بهره وری و در نتیجه تیراژ بیشتر تولید و کیفیت بالاتر دست پیدا کرد.

عظیمی با اشاره به تجربیات خود در شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا به بوروکراسی و زمان بر بودن اجرای تصمیمات در ساختار‌ها انتقاد کرد و افزود: لازم است برخی روند‌ها و فرآیند‌ها در این حوزه تغییر کند، وقتی به یک تیم مدیریتی در یک شرکت زیرمجموعه اعتماد می‌شود، باید به آن‌ها اختیار عمل هم داد تا بتوانند در جهت توسعه و پیشرفت عمل کنند.

وی افزود: برخی واحد‌های ستادی نیز گسترده و سنگین شده و چابکی لازم را ندارند، این در حالی است که بخش‌های پشتیبانی و تولید گاهی برای تامین نیروی انسانی لازم به مشکل بر می‌خورند، بنابراین در این حوزه نیز نیاز به بازنگری و اصلاح ساختار و روند داریم.

رئیس جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا با قدردانی از تلاش‌های مهندس سلیمانی مدیرعامل پیشین و آقایان رستگار و شیخ‌زاده اعضای پیشین هیات مدیره گفت: مدیرانی که تاکنون در سایپا تلاش کرده اند، برادران متخصص، متعهد و تلاشگر ما بوده و هستند و حفظ احترام آن‌ها بر ما واجب است.

عظیمی در پایان با اشاره به پرسش "ما بعد از شهدا چه کرده ایم" اظهار کرد: تعداد زیادی از متخصصان و نخبگان این کشور در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن، با نثار جان و خون خود، امنیت، اقتدار و آسایش را برای ما به ارمغان آورده اند و امروز بر ما واجب است که در سایه این امنیت و آسایش، برای پاسداشت خون آن‌ها تلاش بیشتری داشته باشیم.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار سایپا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: