تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

مزایده خودروهای فاقد گارانتی سایپا از اول ارديبهشت ماه

مزایده عمومی خودرو‌های فاقد گارانتی سایپا از ۱ تا ۵ اردیبهشت به صورت شبانه روزی و آنلاین در پورتال رسمی گروه خودروسازی سایپا برگزار می‌شود.

اخبار سایپا

رویداد۲۴ گروه خودروسازی سایپا خودروهاي فاقد گارانتي را از طريق مزايده عمومي براي محصولات خانواده ایکس 100، ایکس 200 و چانگان  از 1 تا 5 ارديبهشت آغاز مي كند.

مشتریان این خودروها می توانند از طریق آدرس اینترنتی https://auc.saipacorp.com  فرآیند ثبت نام را با پرداخت وديعه 4 ميليون توماني  و پذیرش شرایط مزایده نسبت به اعلام رقم پیشنهادی اقدام کنند.

گروه خودروسازی سایپا در راستای تسهیل امور این مزایده و با هدف توزیع عادلانه شرایط رقابت و ایجاد فرصت برابر برای تمامی متقاضیان در سراسر کشور و کاهش سفرهای بین شهری امکان رویت تصاویر خودروها را در پورتال این مجموعه فراهم كرده است.

براساس روال مزایده، بالاترین مبلغ پیشنهادی به صورت مکانیزه به عنوان برنده مزایده انتخاب و نتایج 2 ساعت بعد از پایان به صورت خودکار اعلام خواهد شد.

گفتنی است تمام فرآیند این مزایده به صورت اینترنتی انجام می شود تا ضمن تسهیل امور، با روندی سریع، شفاف و مشخص، امکان مشارکت تمام هموطنان با شرایط برابر در سراسر کشور در این طرح وجود داشته باشد.

خبر های مرتبط
برچسب ها: اخبار سایپا
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: