تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۱۳ آبان ۱۴۰۱
ابراهیم اسدی:

علیرضا بیرانوند ستاره پرسپولیس و لیگ برتر بوده است/ پرسپولیس متفاوتی را در نیم فصل دوم خواهیم دید

زننده گل قهرمانی پرسپولیس در اولین دوره لیگ برتر کشور معتقد است که در تیم فصل دوم این تیم متحول خواهد شد.

علیرضا بیرانوند ستاره پرسپولیس و لیگ برتر بوده است/ پرسپولیس متفاوتی را در نیم فصل دوم خواهیم دید
رویداد۲۴ خبرورزشی نوشت: ابراهیم اسدی با بیان این جمله می‌گوید: لیگ برتر در پایان هفته یازدهم تعطیل شد درحالی که پرسپولیس با ۲۴ امتیاز صدرنشین شد. این صدرنشینی امیدوارکننده است. تجربه نشان داده تیمی که در نیم فصل قهرمان شود به احتمال زیاد قادر است در پایان فصل هم قهرمانی خود را تکرار کند. پرسپولیس هم حالا صدرنشین لیگ برتر شده و می‌تواند این صدرنشینی را به قهرمانی نیم فصل و درنهایت قهرمانی پایان فصل سنجاق کند.

او ادامه می‌دهد: شاید برخی‌ها نسبت به برد‌های اقتصادی پرسپولیس انتقاداتی داشته باشند، اما این تیم خیلی شیک و منطقی امتیاز کسب کرد. شما در لیگ برتر اگر می‌خواهید قهرمان شوید اول باید کم گل بخورید و این استحکام خط دفاعی پرسپولیس و دریافت فقط ۳ گل در ۱۱ بازی واقعا خوشحال کننده است. این تیم امیدوارکننده بوده، اما مطمئن باشید پرسپولیس متفاوتی را در نیم فصل دوم خواهیم دید. یحیی گل محمدی مربی با تجربه‌ای است که همواره دنبال ارائه فوتبال تهاجمی و مالکانه است. تعطیلی مسابقات لیگ آن هم حدود ۲ ماه می‌تواند فرصت خوبی در اختیار کادرفنی پرسپولیس بگذارد که روی تاکتیک‌های تهاجمی کار کنند و شک نکنید تیم متفاوتی را خواهیم دید.


بیشتر بخوانید: ستاره پرسپولیسی جانشین لژیونر استقلالی می‌شود؟


ابراهیم اسدی اضافه می‌کند: به نظر من پرسپولیس در میان مدعیان قهرمانی لیگ برتر، نمایش بهتری ارائه داده و بهترین بوده است. در حال حاضر استقلال، سپاهان و گل گهر رقیبان اصلی پرسپولیس به نظر برسند، اما من فکر می‌کنم شانس پرسپولیس بیشتر از سایرین باشد. نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ بیست و یکم درس بسیار خوبی برای مدیریت و کادرفنی و حتی بازیکنان این تیم شد. شما دیدید بلافاصله پس از پایان مسابقات لیگ برتر، پرسپولیس شروع به خرید بازیکن کرد تا نقاط ضعف فصل گذشته پوشانده شود. یحیی گل محمدی خیلی هوشمندانه و منطقی لیست خرید خود را چید و به باشگاه ارائه داد. مهم‌ترین تغییرات در بخش دفاعی بود که امروز ثمره اش را ما در عملکرد دفاعی تیم می‌بینیم. البته باید از رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم تشکر و قدردانی کرد. اینکه شما بتوانید این تعداد بازیکن ستاره و خوب را در نقل و انتقالات خریداری کنید کار آسانی نیست. همین خرید‌ها کمک کرد پرسپولیس حالا با کمترین گل خورده صدرنشین لیگ برتر باشد.

کاپیتان سال‌های نه چندان دور پرسپولیس ضمن تعریف و تمجید از علیرضا بیرانوند، می‌گوید: همه بازیکنان پرسپولیس در ۱۱ هفته گذشته بهترین بوده اند، اما از نظر من ستاره لیگ برتر و پرسپولیس، علیرضا بیرانوند بوده است. دروازه بان با غیرتی که شنیدم چند هفته‌ای هم با مصدومیت از ناحیه کمر مواجه شده، ولی برای پرسپولیس به میدان رفته است. او بهترین گلری را انجام داده و نقش بسیار پررنگی در آمار فوق العاده پرسپولیس در تعداد گل خورده داشته است. شکی ندارم علیرضا بیرانوند در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نیز مثل جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در حد یک ستاره ظاهر خواهد شد. او در قطر هم می‌تواند بهترین باشد و به موفقیت تیم ملی کمک کند.

خبر های مرتبط
برچسب ها: پرسپولیس تهران
نظرات شما