تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۰۵ تير ۱۴۰۲

بسته‌های ویژه رومینگ عراق همراه اول از عرفه تا اربعین

همراه اول با نزدیک شدن به روز عرفه، بسته‌های ویژه رومینگ عراق خود را اعلام کرد.

بسته‌های ویژه رومینگ عراق همراه اول از عرفه تا اربعین

رویداد۲۴ به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با نزدیک شدن به روز عرفه که نهمین روز از ماه ذیحجه است و از روزهای مهم برای مسلمانان و شیعیان به حساب می آید، همراه اول دو بسته ویژه رومینگ عراق خود را معرفی کرد.

این دو بسته مختص زائران عتبات عالیات است و شامل «اینترنت نامحدود 7 روزه» در عراق می شود که زائران ایرانی با فعالسازی آن 15 دقیقه مکالمه رومینگی نیز هدیه خواهند گرفت که اینترنت پرسرعت را در شبکه های کورک و آسیاسل ارائه می دهد. همچنین «بسته مکالمه ویژه» ای شامل 15 دقیقه مکالمه رومینگی نیز به زایرین محترم ارائه گردید.  

متقاضیان استفاده از این بسته های ویژه، می توانند به 2 طریق نسبت به فعالسازی آن اقدام کنند؛ شماره گیری کد دستوری «ستاره 10 ستاره 2913 ستاره 04 مربع» یا مراجعه به پرتال فروشگاهی همراه اول به آدرس Shop.mci.ir از جمله این روش هاست.

روز عرفه یا «روز نیایش»، روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و سفره‌ کرم و احسان را گسترده است.

همچنین کسانی که حج به جا می آورند باید از ظهر تا غروب شرعی این روز را در منطقه عرفات وقوف کنند زیرا که یکی از ارکان حج است.

گفتنی است همراه اول خرداد ماه گذشته و همزمان با فرارسیدن ایام حج ابراهیمی و اعزام زوار ایرانی، بسته‌های متنوع و به صرفه ویژه حج تمتع 1402 خود را نیز معرفی کرده بود که از طریق این لینک قابل دسترسی است.

نظرات شما