تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۰۹ دی ۱۳۹۷
اختصاصی رویداد۲۴؛
پانزده ماه به انتخابان مجلس یازدهم باقی مانده است و احزاب با سرعت بیشتری برای حضور در انتخابات خود را آماده می‌کنند.

معزفس مسئولان استانی حزب توسعه ملی/ ظریفیان دبیرکل ایثارگران نیست!

رویداد۲۴ حزب توسعه ملی هفته گذشته نشستی را با مسئولان شاخه‌های استانی خود برگزار کرد. در این نشست علی اکبر عباسی به عنوان مسئول استان البرز، سعید رضا فولادوند به عنوان مسئول استان مرکزی، علی مهرآبادی (از اساتید دانشگاه همدان) به عنوان مسئول استان همدان، سراج‌الدین وحیدی (پزشک) به عنوان مسئول استان یزد، حسن شکوری نسب (مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی) به عنوان مسئول استان خراسان شمالی، ناصر طلوع به عنوان مسئول خراسان رضوی، ایرج زارع به عنوان مسئول استان خوزستان، محسن باستانی به عنوان مسئول استان اصفهان، فیصل ضرغامی (از مدیران استانداری) به عنوان مسئول استان هرمزگان، سید احمد حسینی به عنوان مسئول استان گیلان، احمد امین به عنوان مسئول استان چهار محال بختیاری، محمد جمشید گوهری به عنوان مسئول استان کرمان و وحید مقدم سلیمی به عنوان مسئول استان قزوین معرفی شدند.

به این ترتیب اعضای حزب در سیزده استان کشور به صورت عمومی معرفی شدند. یکی از اعضای ارشد این حزب اعلام کرد کنگره این حزب اواخر اسفند سال جاری برگزار خواهد شد.

روزگار خوش ایثارگران فرا می‌رسد؟

حزب دیگر اصلاح طلب، حزب ایثارگران نزدیک به سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی است که پیش از این شایعاتی درباره آن منتشر شده بود که به خاطر بعضی اختلافات، فعالیتش اصلاح طلب متوقف شده است. یک منبع آگاه به رویداد۲۴ گفته که کادر‌های استانی حزب تکمیل شده‌اند و به زودی دبیرکل این حزب نیز اعلام عمومی خواهد شد. وی شایعاتی مبنی بر اینکه غلامرضا ظریفیان دبیرکل این حزب خواهد شد را تکذیب کرد.

هیات موسس سی نفره

به گزارش رویداد۲۴ حزب رسول منتجب‌نیا که حزبی انشعابی از اعتماد ملی است یکی از این دو حزب است. گفته می‌شود چهره‌هایی مثل حجت الاسلام بیگدلی و قربانعلی قائمی در میان اعضای هیات موسس حزب جدید منتجب نیا قرار دارند.

رحمت الله بیگدلی، از اعضای هیات موسس این حزب گفته جمع یازده نفره‌ای مشغول تدوین اساسنامه حزب هستند و ان‌شاءلله جمعی سی نفره نیز به عنوان اعضای هیات موسس حزب معرفی خواهند شد.

بیگدلی گفته فعلا بنا به اعلام عمومی اعضای این حزب نداریم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: