تاریخ انتشار: ۱۰:۴۱ - ۲۴ تير ۱۳۹۸
در بازار امروز دوشنبه بیست و چهارم تیر قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان معامله شد.
نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
رویداد۲۴ براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۲۳۰ هزار تومان معامله می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۸ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۴۱۱ دلار قیمت خورد.قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز دوشنبه ۲۴ تیر ۹۸

نرخ ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز دوشنبه ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

قیمت دلار و قیمت یورو در بازار امروز دوشنبه ۲۴ تیر ۹۸صرافی ملی قیمت دلار را برای یکشنبه بیست و چهارم تیر با ۱۰۰ تومان کاهش نسبت به نرخ‌های پایانی یکشنبه، ۱۲ هزار ۴۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها ۱۰۰ تومان کاهش داشت و ۱۴ هزار ۳۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار ۲۵۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (دوشنبه بیست و چهارم تیر ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۲ هزار و ۷۶۴ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۳۱۷ ریال ارزش‌گذاری شد.
منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: