تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - ۰۶ آبان ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر

قیمت ارز، دلار، یورو، و درهم امروز ۹۸/۰۸/۰۶

صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۱۵۰ تومان و قیمت یورو را ۱۲هزار و ۴۵۰ تومان تعیین کرده، همچنین قیمت درهم در بازار آزاد ۳هزار و ۹۵ تومان و قیمت پوند ۱۴ هزار و ۴۸۵ تومان است.
ارز
رویداد۲۴ صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به جلسه قبل ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان است.

۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳ هزار و ۹۵ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۴۸۵ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی‌های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۱۴۴ تومان اعلام می‌کنند.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۸۲۸ تومان و ۶ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و یک تومان و ۴ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار و ۸۸۱ تومان و ۵ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش! ضمن آنکه قیمت‌های خرید بانک هم برای موجودی ارز کمتر از ۵ هزار دلار است.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز‌های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۴۱۹ تومان و ۴ ریال می‌فروشند.

مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشور‌ها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
 

نوع ارز

قیمت

قیمت دلار صرافی بانکی

11  هزار  و 150 تومان

قیمت دلار در بازار آزاد

11 هزار و 144 تومان

قیمت یورو

12 هزار  و 452 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 95 تومان

قیمت پوند

14 هزار و 485 تومان

قیمت ارز مسافرتی

12 هزار و 419 تومان

قیمت خرید دلار در بانک‌ها

10 هزار و 828 تومان

قیمت خرید یورو در بانک‌ها

12 هزار و 1 تومان

قیمت خرید پوند در بانک‌ها

13 هزار و 881 تومان

 

 

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۶
2
0
قیمت دلار در حال حاضر در بازار ۱۱۳۰۰تومان بفروش میرسه.احتمال اینکه دلار و طلا افزایش یابند بسیار زیاده.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: