تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

رئیسی چند نفر را با خود به نیویورک می‌برد؟

رئیس جمهور ایران قرار است بزودی به نیویورک رود تا در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل به همراه سایر نمایندگان کشور‌ها حضور پیدا کند.

رئیسی چند نفر را با خود به نیویورک می‌برد؟

رویداد۲۴ صبح ما نوشت: با اینکه در روز‌های اخیر، موضوع ممانعت از صدور ویزا برای او، از سوی پاره‌ای از مخالفین سیاسی مطرح شده بود، ولی مخالفین این بار نیز ناکام ماندند و ویزای رئیس جمهور صادر شده است.

در همین حال، این پرسش مطرح است که رئیس دولت ایران چه کسانی را با خود به خاک آمریکا خواهد برد؟ بنابر سنت معمول اصولگرایان در دولت احمدی نژاد، رئیس جمهور همواره چندین اتوبوس سیاهی لشکر را با خود به سفر‌های اروپایی و آمریکایی می‌برد. کسانی که اگر می‌خواستید با آن‌ها ملاقات کنید یا باید به رستوران و لابی هتل ویژه هیات ایرانی می‌رفتید یا در مراکز خرید منهتن به دنبال آن‌ها می‌گشتید. از جمله حداد عادل و همسرش که دست کم در یک نوبت، همراه احمدی نژاد در نیویورک بوده و فیلم‌هایی از او در برخی فروشگاه‌های آن شهر منتشر شده است.

اکنون باید منتظر ماند و دید همانطور که هیأتی چندین نفره و قابل توجه در ماه‌های ابتدایی دولت رئیسی، تیم مذاکره کننده وین را همراهی می‌کردند و هزینه بالایی از بیت المال برای اقامت چندین روزه آن‌ها در لاکچری‌ترین هتل اتریش پرداخت شد، آیا این بار نیز رئیسی یک هواپیما همراه، با خود خواهد برد یا دست کم او در این گونه مسائل، شبیه رئیس دولت مهرورزان عمل نمی‌کند؟

می‌توان امیدوار بود که با توجه به روحیات رییسی مبنی بر توجه به پیشرفت‌های درون، او سنت حضور دامادها، فرزندان و فک و فامیل خود را در سفر‌های بین المللی که در بین اصولگرایان ضد غربی به شدت رایج شده است، بشکند و از هزینه‌های غیرضروری از جیب بیت المال بکاهد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۴
0
1
ایشان سید محرومان است و شکننده زنجیرهای محدودیت در اختلاس ....
هیات همراه او با ناو راهی بشن راحت ترن و موقع برگشت از آمریکا برای سوغاتیهایشان دو ناو دیگر اجاره خواهند نمود ...
نظرات شما