تاریخ انتشار: ۰۹:۰۷ - ۰۷ تير ۱۴۰۲
تعداد نظرات: ۴ نظر

نماینده مجلس: آقایان فکری برای ساماندهی اقتصادی کنند؛ نه اینکه بگویند چه کسی چقدر غذا بخورد

یک نماینده مجلس گفت مردم در حال حاضر در فشار اقتصادی هستند آقایان فکری به حال ساماندهی اقتصادی کنند نه اینکه بگویند چه کسی چقدر بخورد و چقدر نخورند.

نماینده مجلس: آقایان فکری برای ساماندهی اقتصادی کنند؛ نه اینکه بگویند چه کسی چقدر غذا بخورد

رویداد۲۴ کاظم دلخوش اباتری درباره اظهارنظر یکی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مبنی بر اینکه مردم باید مانند مردم برخی از کشورها برای توسعه و رشد اقتصادی روزی یک یا ۲ وعده غذا بخورند و صرفه‌جویی در پیش گیرند، گفت: به نظر من این حرف‌ها حرف‌های زائدی است، حرف‌هایی است که در شرایط فعلی ضرورتی ندارد.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که مردم در حال حاضر در فشار اقتصادی هستند، عنوان کرد: یک سطل ماست ۷۰ هزار تومان شده است و از نظر مواد پروتئینی و تقویتی و آن چیزی که باید به مردم برسد، به آنها کامل نمی‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: من اعتقادم این است که رفع مشکل به این‌ها نیست، آقایان باید بنشینند و در فکر ساماندهی اقتصادی باشند نه اینکه بگویند چه کسی چقدر بخورد و چه کسی چقدر نخورد!

نماینده صومعه‌سرا یادآور شد: البته صرفه‌جویی جای خود را دارد «کُلُواْ وَاشْرَبُواْ وَلاَ تُسْرِفُواْ»(بخورید، بیاشامید ولی اسراف نکنید)؛برای مثال من قند دارم و باید روزی ۵ وعده بخورم، اما ۵ وعده را که سیر نمی‌خورم. به نظرم این حرف‌ها ضرورتی ندارد.

منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: اقتصاد ایران
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۷
0
2
اگر کاربلد باشند که اینطور حرف نمی زنند .
به قولی چون قافیه تنگ آید
ناشناس
|
India
|
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۷
0
2
منظور از آقایون نکنه به مردم داری میگی؟ آقای نماینده شما ها باید درست کنید این اقتصاد نابسامان را.هی به همدیگه حواله میدید.کی باید درست کنه؟روزبروز وضع معیشتی مردم بدتر و گره های زندگی بیشتر میشه.
رایش سوم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۷
0
2
همه تون برید
جهن م
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۴/۰۷
0
2
سوپر انقلابی مایوس حتی اگر مشارکت و قیمت مواد غذایی را بخواهد توضیح دهد اول افق دهن پرکن برای لال کردن مخالفان به خورد همه می‌دهد بعد که محصول ۴ ساله زیر ۴۰ و ۳۰ درصد رسید کشورهای از ایران بدتری که حکومت شان را فاسد میداند را مثال ذوق زدگی خود و دلیل عادی بودن ایران میاورد
سوپر انقلابی مایوس خوش لبخند اما نمی‌گوید که انقلاب و ایران چه منابعی دارد ولی چه توجیهاتی برای تنزل زندگی مردم ردیف میکند
نظرات شما