تاریخ انتشار: ۲۲:۲۶ - ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

از اصلاح‌طلبان انکار و از کیهان اصرار؛ تکرار ادعای نامزدی پنج حزب اصلاح‌طلب در انتخابات

روزنامه کیهان نوشت: پنج حزب اصلاح‌طلب از جمله اعتماد ملی، کارگزاران سازندگی، حزب اسلامی کار و خانه کارگر و حزب مردم‌سالاری به اعضای خود پیشنهاد دادند در انتخابات نامزد شوند.

از اصلاح‌طلبان انکار و از کیهان اصرار؛ تکرار ادعای نامزدی پنج حزب اصلاح‌طلب در انتخابات

رویداد۲۴ روزنامه کیهان تاکید دارد که اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس اسفند ماه شرکت می‌کنند.

به گزارش کیهان، پنج حزب اصلاح‌طلب از جمله اعتماد ملی، کارگزاران سازندگی، حزب اسلامی کار و خانه کارگر و حزب مردم‌سالاری به اعضای خود پیشنهاد دادند در انتخابات نامزد شوند.

این روزنامه سپس به اظهارات محمدرضا خباز استناد کرده و نوشته است: در بین جریان اصلاح‌طلبی دو نگاه حاکم است که اتفاقا هر دو نگاه نیز اعلام موضع کرد. یک نگاه برخورد جبهه اصلاحات ایران است که عده‌ای معتقد بودند باید کاندیدا داد و عده‌ دیگری می‌گفتند نباید کاندیدا معرفی کرد که اینجا از طریق سخنگوی جبهه اعلام شد که ثبت‌نام کنید یا خیر، تکلیف با خود چهره‌های اصلاح‌طلب است.

اگر تشخیص دادید که موثر هستید ثبت‌نام کنید. آنچه مسلم است جبهه اصلاحات 45 نفر هستند که 15 نفر اشخاص حقیقی منتخب آقای خاتمی هستند و 30 نفر دیگر نیز از 30 حزب اصلاح‌طلب حضور دارند.

این 45 نفر اختیار را در ید تصمیم‌گیری خود اصلاح‌طلبان قرار دادند، اما 5 حزب اصلاح‌طلب مقداری پا را فراتر گذاشتند. حزب اعتماد ملی، حزب کارگزاران سازندگی، حزب اسلامی کار و خانه کارگر، حزب مردم‌سالاری و حزب دیگری که حضور ذهن ندارم. این 5 گروه اعلام کردند که به اعضای خودمان پیشنهاد می‌کنیم اگر در شهرستان‌های موردنظرشان احساس می‌کنند رای دارند و مایلند ثبت‌نام کنند.

خبر های مرتبط
خبر های مرتبط
برچسب ها: انتخابات مجلس
نظرات شما