قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۰۵ مهر ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز جمعه پنجم مهر ماه نسبت به روز گذشته تغییری نداشت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون ۳۰ هزار تومان قیمت خورد.
قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
رویداد۲۴ بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا امروز تغییری نداشت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون ۳۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۲۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۹ هزار ۶۶۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۰۹ دلار قیمت خورد.

 


قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز ۱۳۹۸/۰۷/۰۵صرافی ملی قیمت دلار را برای جمعه پنجم مهر بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی پنجشنبه، ۱۱ هزار ۳۵۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۲ هزار ۶۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار ۵۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.
 
قیمت ارز، دلار، سکه و طلا در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Australia
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۵
0
0
با توجه به اینکه فروش نفت ایران حدود ۹۰درصد کاهش پیدا کرده و کفگیر حسابی ته دیگ خورده و خزانه از ارز خالی شده است قیمت دلار به زودی به بالای ۲۰هزار تومان و به تبع آن هم طلا گرمی ۶۵۰الی ۷۰۰هزار تومان خواهد شد.
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: