تاریخ انتشار: ۰۹:۴۵ - ۰۸ شهريور ۱۳۹۸
تعداد نظرات: ۴ نظر
قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز جمعه هشتم شهریور نسبت به روز گذشته افزایش یافت به طوری که هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۵ هزار تومان قیمت خورد.

قیمت طلا، ارز، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۶/۰۸

رویداد۲۴ بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر قیمت انواع سکه و طلا افزایش یافت؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون ۸۰ هزار تومان معامله شد.

هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ربع سکه با ۳۰ هزار تومان افزایش نسبت به معاملات یکشنبه یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی ۸۹۰ هزار تومان فروخته شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۹ هزار و ۵۲۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۴۷ دلار قیمت خورد.


قیمت سکه و قیمت طلا در بازار روز جمعه ۸ شهریور ۹۸

قیمت طلا، ارز، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۶/۰۸


قیمت دلار و یورو در صرافی ملی روز جمعه ۸ شهریور ۹۸

قیمت طلا، ارز، سکه و دلار در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۶/۰۸


صرافی ملی قیمت دلار را برای جمعه هشتم شهریور بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی پنج شنبه، ۱۱ هزار ۲۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۲ هزار ۴۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار ۳۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

منبع: فرارو
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
0
0
خب کجا امروز قیمت سکه و طلا افزایش یافته که شما اعلام کردید قیمت طلا وسکه افزایش یافت. روز هفتم شهریور ماه قیمت سکه طرح قدیم بوده ۴میلیون و ۸۷هزارتومان و در روز هشتم شهریور شده ۴ میلیون ۸۰هزار تومان .این که نشان میده کاهش قیمت بوده نه افزایش!!!!!! قیمت طلای ۱۸عیار هم روز پنجشبه هفتم شهریور بوده ۴۰۹۷۰۰تومان و امروز هشتم شهریور هم شده ۴۰۹۵۲۰تومان اینم که کاهش داشته!!!!!! جناب چی زدی که فرق افزایش و کاهش را قاطی کردی؟!!!!!خخخخخ.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
3
0
باتوجه به اینکه فروش نفت ایران حدود ۹۰درصد کاهش پیدا کرده و کفگیر حسابی ته دیگ خورده و خزانه از ارز خالی شده است قیمت دلار به زودی به بالای ۲۰هزار تومان و به تبع آن طلا هم به گرمی بالای ۶۰۰هزار تومان خواهد رسید هرچند رئیس کل بانک مرکزی و رئیس اتحادیه طلا در ایران تصمیم گرفته اند از افزایش قیمت دلار و طلا جلوگیری کنند ولی هرگز موفق نخواهند شد.چون دلار جایی نیست.سال قبل بانک مرکزی دلار ۴۵۰۰تومان را در بازار ریخت و آنها را به قیمت ۲۰هزار تومان به مردم فروخت !!!!! ولی چند ماهی هست که با ایجاد جو روانی قصد دارند همون دلارهای فروخته شده را به بازار بکشانند و به قیمت ۱۰هزار تومان از مردم بخرند.مگه کسی مخ خر خورده که بیاد با ضرر بفروشه اگه پولش را داده بود حتی پوشک بچه هم خریده بود حالا پولش ۳ برابر شده بود.زمانی مردم دلارهای خود را به ۱۰هزار تومان میفروشند که پراید هم بشه ۲۰میلیون تومان و گوشت قرمز هم بشه ۲۰هزار تومان و قیمت مسکن و زمین هم دوسوم کاهش پیدا کنه .
ایرانی اصیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۸
0
3
خداکند دلار قیمت واقعیش یعنی بین ۹و۱۰بازی کند وبیش از۱۰نشود تا ارامش به بازار برگردد بایدبرای ان محتکرکه ارز رااحتکارمیکنند قوانینی تصویب شود که احدی جرات نکند وارداحتکار بازار ارزشود محتکر ارز ازهرجنایتکاری رذلتر وکثیف تر هست میتوان باجریمه های سنگین حتی اعدام جلواحتکارارز راگرفت ومردم راازابن بازی دورکرد متاسفانه حکومت بنابه چه دلیلی اینکارنمیکند ماندم احتکارارز از قاچاقچی موادمخدر زنا منکرات وووبدتروزیانبارتراست وحتی به جرات میگویم محتکر ارز باوطن فروش خابن منافق هیچ تفاوتی ندارد..اما چرا چرا برخورد شدید بامحتکران ارزوبی ثبات کنندگان ان نمیشودازعجایب هست ایا نفوذیهادرحکومت عامل این مسیله هستند که هدفشان نابودی نظام هست ودردستگاهها نفوذکردند
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
0
0
سلام میشه لطفا یکی راهنمایی کنه قیمت سکه ممکنه به یک میلیون و پانصد هزارتومان برسه؟؟ اگه آره تا چ مدت دیگه؟؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: